Jak wysłać opony

O wszystkim i o niczym :)
Awatar użytkownika
gepe
Posty: 140
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:02

Jak wysłać opony

Post autor: gepe »

Mam taki problem, że muszę znajomemu przesłać komplet opon, wezmę na pewno kuriera ale nie wiem jak je spakować? Folia? Może jakieś podpowiedzi jeśli jesteście bardziej zorientowani w temacie? Nigdy takie przesyłki nie nadawałam i nie wiem jak się za nią zabrać.
Awatar użytkownika
rufilla
Posty: 119
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:21

Re: Jak wysłać opony

Post autor: rufilla »

W takich chwilach dziękuje, za mojego mechanika Ferrari Wrocław. On ogarnia temat naprawy mojego auta, wymiany opon czy zamawiania części. Przyznaje, że jest mi to na rękę, bo moja wiedza o samochodach nie jest duża, więc wolę się zdać na profesjonalistę, a nie kombinować. Znając moje szczęście, zamówiłabym nie to, co trzeba.
Awatar użytkownika
morale
Posty: 107
Rejestracja: 15 lip 2019, 17:04

Re: Jak wysłać opony

Post autor: morale »

Jeśli intersuje cie kurier opony to sprawdź https://www.oponykurierem.pl/jak-wysyla ... -kurierem/ . Ten portal jest wyspecjalizowany właśnie w tego typu usługach i znajdziesz na nim wszystkie najważniejsze informacje. Generalnie nie jest to trudna sprawa, wszystkiego dowiesz się z artykułu
Awatar użytkownika
suzy
Posty: 241
Rejestracja: 23 paź 2019, 17:38

Re: Jak wysłać opony

Post autor: suzy »

Jeśli szukasz wiarygodnego miejsca, w którym kupisz nowe opony do swojego samochodu, to z tego co wiem, mają tutaj autoopony.com całkiem niezły wybór. Proponuję tam zajrzeć w wolnej chwili, a może akurat coś przypadnie wam do gustu. Myślę, że bez problemu będziesz w stanie kupić tam nowy ogumienie do swojego pojazdu
Dżej89

Re: Jak wysłać opony

Post autor: Dżej89 »

Nie wiem, ale może warto byłoby kupować opony ze sprawdzonych źródeł, typu https://alleopony24.pl/27-opony-do-quadow . Myślę, że wówczas to nawet nie byłoby problemu z wysyłką. Chociażby zobaczcie sobie w tym kierunku ich pełną ofertę, bo może was zainteresuje...

rzutniki led
ODPOWIEDZ