Makijaż na wesele

O wszystkim i o niczym :)
Awatar użytkownika
Weronika_76
Posty: 1
Rejestracja: 11 mar 2022, 1:42

Makijaż na wesele

Post autor: Weronika_76 »

Wybieram się w sierpniu na wesele mojej przyjaciółki. Początkowo planowałam skorzystać z pomocy specjalistki, makijazytki, ale stwierdziłam, że może jednak zrobię sobie makijaż samodzielnie, całkiem nieźle mi to wychodzi, a jednak uda się trochę zaoszczędzić. Musze kupić sobie tylko koniecznie jakiś dobry, trwały podkład do twarzy. polecacie jakiś konkretny?
susannah

Re: Makijaż na wesele

Post autor: susannah »

Właśnie mi też jest potrzebna kosmetyczka zakopane , która zrobi mi świetny makijaż na mój wyjątkowy dzień. Może macie do kogoś sprawdzonego namiar? Kogo możecie mi polecić, bo dużo czasu mi nie zostało, a jeszcze nie mam makijażystki.
Katia26

Re: Makijaż na wesele

Post autor: Katia26 »

Myślę, że taki makijaż musi być trwały, ale też lekki i rozświetlony - przynajmniej ja taki chcę. Obowiązkowo więc użyłabym pudru Eveline Flower Garden, który dobrze utrwala, ale nie obciąża skóry.
Obrazek
apatek

Re: Makijaż na wesele

Post autor: apatek »

Szukasz idealnego miejsca na przyjęcia weselne Nadarzyn? Nie szukaj dalej niż sala weselna Villa Mamma! Obiekt oferuje połączenie tradycji i nowoczesności, aby stworzyć niezapomniane wrażenia. Dzięki przestronnej sali, która może pomieścić ponad 200 gości, możesz świętować swój wyjątkowy dzień w otoczeniu najbliższych. Delektuj się autentycznymi daniami regionalnymi i kuchnią polską, w tym opcjami wegetariańskimi i wegańskimi.
ODPOWIEDZ