Muzyka w salonie

O wszystkim i o niczym :)
Awatar użytkownika
doria32
Posty: 197
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:41

Muzyka w salonie

Post autor: doria32 »

Hej, nasza rodzina często słucha muzyki, wspólnie spędzamy czas, więc hobby realizujemy w salonie. Słyszałam, że w łatwy i niedrogi sposób można poprawić jakość dźwięku. Na przykład te piramidki wyłapują niechciane fale dźwiękowe https://www.mega-acoustic.pl/oferta/pir ... kustyczne/ . Korzystacie z takich rozwiązań? Co o tym sądzicie?
zuzuś

Re: Muzyka w salonie

Post autor: zuzuś »

Ja wolę zdecydowanie od słuchania muzyki w salonie , przeczytać spokojnie interesująca książkę . Teraz zamówiłam sobie powieść pt " Córka " z tego sklepu tutaj https://www.taniaksiazka.pl/corka-anne- ... 13913.html . Jest to powieść o kobiecie, która przez całe życie uciekała, aż w końcu zdobyła się na odwagę, by wziąć odpowiedzialność, bronić tego, kim jest, i wybrać miłość.

displayport to hdmi 2.0
doktór

Re: Muzyka w salonie

Post autor: doktór »

Piramidki wyłapujące fale dźwiękowe? Nie znam się, ale brzmi trochę jak naciąganie.
Aguśka

Re: Muzyka w salonie

Post autor: Aguśka »

A czy lubicie także słuchać i kolekcjonować płyty winylowe? Jeśli tak, to polecam Wam zajrzeć do sklepu Winylownia. Znajdziecie tam całe mnóstwo świetnych płyt, zarówno starsze jak i bardziej nowoczesne albumy. Do tego także można tam również znaleźć sprzęt grający, jeśli dopiero zaczynacie przygodę z taką formą muzyki.
perła

Re: Muzyka w salonie

Post autor: perła »

My w domu słuchamy tylko muzyki klasycznej, na przykład utworu https://pendereckisgarden.pl/pl i osobiście nigdy nie miałam problemu z jakością dźwięku. Może warto przerzucić się na sprawdzone melodie, bez zakłóceń? Ja sobie bardzo chwalę., szczególnie jak jestem zmęczona po pracy.
Awatar użytkownika
madame
Posty: 183
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:16

Re: Muzyka w salonie

Post autor: madame »

Ja raczej jestem zdania, że doskonałą sprawą jest sama gra n a gitarze i właśnie taki rodzaj muzyki mnie najbardziej interesuje. Kiedy ktoś dopiero zaczyna taką przygodę to właśnie na stronie https://www.dziennikwschodni.pl/artykul ... 94593.html bardzo fajnie opisano kwestię tego jaką dobrą gitarę klasyczną wybrać nawet dla osoby początkującej.
Łukasz

Re: Muzyka w salonie

Post autor: Łukasz »

Hej :) Muzyka w moim domu jest ze mną na co dzień. Bez niej nie wyobrażam sobie życia. Mam wiele odtwarzaczy różnego typu. Powiedzcie proszę czy macie u siebie takie podkładki antywibracyjne https://sklep.audioforte.pl/vibrapod-po ... 4-szt.html ? Jak one się Wam sprawdzają? Polecacie?
ODPOWIEDZ