Ortopeda Kraków?

O wszystkim i o niczym :)
Awatar użytkownika
Agnes
Posty: 206
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:12

Ortopeda Kraków?

Post autor: Agnes »

Macie jakiś swoich zaufanych lekarzy ortopedów do ktorych udajecie sie w razie potrzeby? Ja owszem i moge nawet polecic kilku z Krakowa. Wystarczy się zarejestrować tutaj http://www.rehabilitacje.org i nie trzeba czekac dlugo na profesjonalną wizytę. Zdrowie mamy jedno i trzeba o nie dbac

Awatar użytkownika
weronik6
Posty: 3
Rejestracja: 23 kwie 2019, 0:31

Re: Ortopeda Kraków?

Post autor: weronik6 »

Sprawdzone rozwiązania są zawsze dobre. Dzięki, może to wykorzystam.
Prawda nie interesowała nikogo.

Awatar użytkownika
fiona45
Posty: 39
Rejestracja: 28 kwie 2019, 13:51

Re: Ortopeda Kraków?

Post autor: fiona45 »

Na pewno ortopeda pomoże, ale często przydaje się też sklep ortopedyczny z produktami do wspomagania rehabilitacji. Widziałam ciekawe propozycje na https://rehastore.net/pl/34-sprzet-ortopedyczny . Warto czasem szukać takich jak już mamy taki problem.

Awatar użytkownika
plakowski90
Posty: 79
Rejestracja: 25 wrz 2019, 15:52

Re: Ortopeda Kraków?

Post autor: plakowski90 »

W krakowie to prawie każdy, ale tylko i wyłącznie prywatnie.

___________________________
bestmed powiększanie prącia

Awatar użytkownika
gepe
Posty: 140
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:02

Re: Ortopeda Kraków?

Post autor: gepe »

Za bardzo nikogo w Krakowie nie kojarzę, natomiast jeśli chodzi o Warszawę to już mam kogo polecić, a raczej cały oddział ortopedyczny w szpitalu https://carolina.pl/ . Tutaj przyjmuje wielu lekarzy z prawdziwego zdarzenia, z super podejściem do pacjentów. Co najważniejsze opieka medyczna jest na najwyższym poziomie, jest dostęp do nowoczesnych badań a także zabiegów operacyjnych

Awatar użytkownika
agacia
Posty: 252
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:45

Re: Ortopeda Kraków?

Post autor: agacia »

Dobrego ortopedę z Łodzi, znaleźć można w https://fmclodz.pl/ . Mój brat poszedł na operację kręgosłupa i zachwal sobie tą klinikę. Mówi, że jeszcze nigdy nie spotkał się z tam profesjonalnym i troskliwym podejściem do pacjenta, dlatego teraz jeżeli ktokolwiek pyta, to odsyła właśnie do tamtejszych ortopedów.

Awatar użytkownika
doria32
Posty: 198
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:41

Re: Ortopeda Kraków?

Post autor: doria32 »

Niestety, nie jestem z Krakowa, to nie pomogę w tej kwestii, ale czytałam niedawno, że ortopeda z Rzeszowa ortopedarzeszow.pl ma duże umiejętności oraz wiedzę w zakresie ortopedy. Chyba większość z nas nie eksperymentuje ze zdrowiem, a ja uważam, że lecząc się, trzeba kierować się jakością usługi, a nie pieniędzmi.

Awatar użytkownika
Sylwia88
Posty: 712
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:07

Re: Ortopeda Kraków?

Post autor: Sylwia88 »

Myślę, że na tej stronie https://swiatprzychodni.pl/specjalnosci/ortopeda/ znajdziesz pomoc. Podane są różne gabinety, czas oczekiwania na wizytę oraz opinie o lekarzach. Moim zdaniem bardzo przydana wyszukiwarka.

SabdraŚ

Re: Ortopeda Kraków?

Post autor: SabdraŚ »

Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z oferta tej pracowni ortopedycznej https://www.pracownia-janowiak.pl/ Bydgoszczy. Pracownia oferuje sprzedaż robionych na specjalne zamówienie : gorsety ortopedyczne, protezy kończyn górnych, protezy kończyn dolnych, łuski ortopedyczne czy aparaty ortopedyczne w dobrych cenach.

Awatar użytkownika
sophia
Posty: 92
Rejestracja: 08 maja 2019, 10:50

Re: Ortopeda Kraków?

Post autor: sophia »

Nie wiem, ale moja koleżanka nikogo nie znalazła odpowiedniego w Krakowie. Z tego co wiem, wybrała się ostatecznie do Centrum Medycznego Gamma, ale w Warszawie, przy ul. Broniewskiego 3. No i tam otrzymała fachową, natychmiastową pomoc ze strony ortopedów. Jest to generalnie prywatna placówka, głównie wyspecjalizowana w ortopedii. Czasami więc warto udać się do innego miasta, jak wiadomo że specjaliści są naprawdę bardzo dobrzy.

rekawice gospodarcze m sempertip p 591

ODPOWIEDZ