Profesjonalna pielęgnacja dłoni

O wszystkim i o niczym :)
Awatar użytkownika
Tamara-80
Posty: 2
Rejestracja: 20 sty 2020, 13:07

Profesjonalna pielęgnacja dłoni

Post autor: Tamara-80 »

Witajcie! Prowadzę niewielki salon, w którym wykonuje manicure. Postanowiłam nawiązać współpracę ze sprawdzoną marką lakierów do manicure hybrydowego. Polecacie https://victoriavynn.com/?
Awatar użytkownika
Idzia_63
Posty: 1
Rejestracja: 23 gru 2019, 6:19

Re: Profesjonalna pielęgnacja dłoni

Post autor: Idzia_63 »

Znam i jak najbardziej polecam. Produkty tej marki są bardzo bezpieczne dla paznokci, bo nie niszczą naturalnej płytki. Poza tym mają piękne kolory i długo się utrzymują.
Awatar użytkownika
kawiorka
Posty: 71
Rejestracja: 03 kwie 2020, 14:46

Re: Profesjonalna pielęgnacja dłoni

Post autor: kawiorka »

Dłonie, to wizytówka kazdej kobiety :) ja lubie mieć zadbane, jakos wtedy lepiej sie czuje, paznokcie wiadomo, jakis fajny lakier, ale nie zapominam tez o odpowiednim nawilzeniu, na codzien uzywam kremu do rąk dermofuture z pajęczym jedwabiem, chroni przed utrata wody i skutecznie nawilza
Awatar użytkownika
ewana
Posty: 74
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:08

Re: Profesjonalna pielęgnacja dłoni

Post autor: ewana »

teraz trzeba zadbac o swoje pazutki w warunkach domowych i serio da się to zrobić w sposób mega profesjonalny :) ja np przestawiłam się z hybrydy na manicure tradycyjny i jak się okazje on też może być mega trwały :) kupcie sobie tylko ten top coat i wysuszacz z eveline ( w rossmanie kosztuje niecałe 13 zŁ). wzmacnia, wydłuża trwałośc lakieru.

styx poradnik
Awatar użytkownika
Danutauta
Posty: 90
Rejestracja: 14 maja 2019, 22:28

Re: Profesjonalna pielęgnacja dłoni

Post autor: Danutauta »

Trzeba zacząć od porządnej pielęgnacji w domu. Podstawa jest dobre nawodnienie i dieta - ktora wzmacnia paznokcie od środka. Ja też lubie te kosmetyki z serii ANX Total Repair to od bielendy jest. Super działanie na skore dloni i paznokcie wlasnie
Awatar użytkownika
arabica
Posty: 49
Rejestracja: 20 sie 2019, 20:09

Re: Profesjonalna pielęgnacja dłoni

Post autor: arabica »

Jak pielęgnacja dłoni, to i paznokci. Jak nie mamy jednak czasu odpowiedni o nie zadbać, warto udać się do bardzo dobrego gabinetu urody - Estelium. Tam wykonają dla Ciebie rewelacyjne zabiegi, które odmienią wasze paznokcie w pozytywnym znaczeniu tego słowa. Będziecie szoku, że bez lakierów wasze pazurki tak dobrze wyglądają.
Awatar użytkownika
ania26
Posty: 19
Rejestracja: 09 mar 2020, 20:21

Re: Profesjonalna pielęgnacja dłoni

Post autor: ania26 »

Hej :)
Mogłybyście polecić mi jakieś skuteczne zabiegi na dłonie? Zmagam się ze strasznie popękaną i przesuszoną skórą dłoni. Przetestowałam już wiele kremów nawilżających i zabiegów, jednak żaden nie przyniósł oczekiwanych rezultatów :( Będę bardzo wdzięczna za pomoc! :)
ODPOWIEDZ