stwardnienie rozsiane lekarstwo dla każdego

O wszystkim i o niczym :)
Awatar użytkownika
marisol21
Posty: 1
Rejestracja: 23 lip 2020, 12:50

stwardnienie rozsiane lekarstwo dla każdego

Post autor: marisol21 »

Witam droga rodzina i pacjenci SR. Miałem ciężkie lata, odkąd zdiagnozowano u mnie SR w maju 1999. Byłem właśnie zaangażowany przez mojego narzeczonego 9 miesięcy temu, zanim zacząłem czuć się słabo przez 1 miesiąc i zdecydowałem się na badanie, a mój raport medyczny wykazał, że mam SR , więc co miałem powiedzieć temu uroczemu narzeczonemu, którego miałem teraz z tym stanem?

1: Mam (SR) chorobę, której nie można wyleczyć?

2: Mogę zostać zwolniony, jeśli moje objawy się pogorszą?

3: Nie mogę ponownie wyjść za niego za mąż, ponieważ nie sądzę, abyśmy oboje byli ze sobą skazani?


Nie mogłem uwierzyć, że będę żył z taką chorobą bez lekarstwa z efektami wzroku, aż do śmierci i utraty narzeczonego. Postanowiłem więc uciec do Berlina, gdzie nikogo nie znałem, i złamałem serce narzeczonego. W tym momencie pomyślałem, że to najlepsza rzecz, jaką mogę zrobić, ponieważ nie chciałem być traktowany małostkowo lub ignorowany przez niego. Chciałem więc dać mu wybór, aby znalazł inną osobę, która nie będzie miała takiej choroby jak ja i która go uszczęśliwi i będzie mogła mieć razem rodzinę. Kiedy przyjechałam do Niemiec, kupiłam dom za oszczędności, które miałam i byłam również spadkobierczynią moich zmarłych rodziców, którzy zginęli w wypadku w 1994 roku, maju RIP. Zostałem w domu przez 2 lata, nie chcąc ponownie stawić czoła światu, ponieważ w głębi duszy wiedziałem, że jestem złamany i czułem się jak chodzący trup. Znowu nie pracowałem, musiałem być w Niemczech, bo słyszałem, że mają też dobrych lekarzy. Więc zacząłem leczenie od razu, ponieważ zacząłem mieć niewyraźną mowę, problemy z oczami i wiele więcej. Zostałem w domu, podczas gdy moje objawy się nasilały i stawałem się bezradny, ponieważ każdy mijający dzień mijał, a ja nawet tego nie zauważyłem. Szukałem rozwiązań wszędzie w internecie i ludziach, którzy zostali zdiagnozowani przede mną, aby wiedzieć, czy rzeczywiście jest lekarstwo i wszyscy mówili mi, że muszę żyć z chorobą tylko jako część mnie, aż do śmierci. Nie mogłem uwierzyć, że to naprawdę się ze mną dzieje. W tym okresie słyszałem plotki, że będzie lekarstwo, które całkowicie wyleczy chorobę i niecierpliwie czekałem i nic nie wyszło w tym roku. Do 2009 roku usłyszałem kolejne plotki, tym razem o lekach ziołowych, które mogą przywrócić organizm do normalnego stanu, a wszystkie objawy ustąpiły i zostałeś wolny od choroby. Byłem gotów zapłacić dowolną kwotę, aby dostać rękę na to leczenie, ale było to skomplikowane, ponieważ osoba, która faktycznie znalazła to lekarstwo, nie mogła sprzedawać go tak, jak innych leków, które wszyscy spożywaliśmy od lat. Jedynym powodem tego było to, że lekarstwo ziołowe nie mogło zostać zatwierdzone, ponieważ on nie miał być osobą, która będzie produkować i sprzedawać produkt końcowy. Także wszystkie obiekty stworzone przez inwestorów mogą być świadkami ogromnej straty. Te leki, które wszyscy konsumujemy, to biznes, który ma inwestorów, więc jeśli faktycznie to lekarstwo miało być masowo produkowane i sprzedawane, to te obiekty, które zostały zbudowane i ci lekarze specjaliści, których odwiedzamy od lat, zbankrutują. Co więcej, większość z tych chorób jest produkowana w laboratoriach, a leki, które spożywamy na różne inne choroby, zawierają pewien procent jakiejkolwiek choroby. Tych ludzi próbują pośrednio wdrożyć szybki wzrost populacji, więc jaki jest lepszy sposób niż zarażenie odsetka chorobą, na którą nie ma lekarstwa. Wszyscy cierpimy na nic, podczas gdy oni wciąż wytwarzają leki, które mogą tylko podtrzymać nasze zdrowie, ale nie mogą nas wyleczyć. Czy ktoś z was zapytał kiedyś siebie, skąd wzięły się nazwy tych nieuleczalnych chorób lub skąd wzięły się niektóre z tych zabijających wirusów? W mediach i szpitalach mówią nam tylko, żebyśmy skonsultowali się i kupili leki. Nigdy nie będzie naukowego lekarstwa, które wyleczy cię z SR bez żadnych skutków ubocznych, jeśli tylko zdecydują się go produkować i sprzedawać. A jeśli miałby zostać sprzedany, większość ludzi z SR nie będzie na to stać. To, co zaraz powiem, może być zaskoczeniem dla większości z was, czytających tę wiadomość. Zostałem wyleczony bez żadnych skutków ubocznych ani objawów SR. Za ten zabieg zapłaciłem 10 000 euro. To była tylko kuracja ziołowa i jestem zdrowy od 10 lat. Jedynym powodem, dla którego zdecydowałem się teraz udostępnić te informacje, jest to, że obserwowałem tysiące ludzi umierających z powodu nieznanego wirusa, słyszałem, jak nazywa się to COVID-19. Wirusy te są produkowane w laboratoriach i dopóki nie osiągną szczytu kontroli populacji, tylko wtedy będzie lekarstwo na tego wirusa. Ostatnio czytałem również recenzje z innych platform w innych krajach i myślę, że ten sam kontakt, którym zamierzam się podzielić, będzie tym samym kontaktem, który zapewnił mi leczenie SR. Polityka nigdy nie polegała na nagrywaniu zeznań wideo w celu rozpowszechniania informacji o leczeniu, ponieważ zostanie ono zakazane i niewiele osób zostanie wyleczonych, ponieważ nie jest ono naukowo zatwierdzone. Tak więc osoby z SR nadal mają nadzieję na wyleczenie, niezależnie od rodzaju SR, jaki masz;

Nawracająco-zwalniająca

Secondary-Progressive

Podstawowo-progresywne

Postępujący-nawracający


Jest to leczenie, które będzie trwać 1 rok i 2 miesiące, aby wszyscy pacjenci w pełni wyzdrowieli bez żadnych skutków ubocznych lub objawów. Wystarczy, że skontaktujesz się z e-mailem: [email protected]

Aby zapewnić Ci leczenie ziołowe. Mam nadzieję, że wykorzystasz te informacje i też się nimi podzielisz. Nie musimy tracić więcej członków rodziny. Wszystkim wam zależy i nie możecie się doczekać, aby wkrótce przeczytać własne świadectwa na wielu forach.