Kosmetyki do stóp

Polecamy hipoalergiczne kosmetyki z delikatnymi, naturalnymi substancjami zapachowymi.
Awatar użytkownika
Jona94
Posty: 1
Rejestracja: 12 lis 2021, 10:18

Kosmetyki do stóp

Post autor: Jona94 »

Podjęłam dzisiaj bardzo ważną decyzję ;)) W końcu chcę zadbać o swoje stopy, bo zimą naprawdę sobie to odpuściłam i ciągle tylko to odkładałam, więc moje stopy są w naprawdę kiepskim stanie. Możecie mi polecić jakieś dobre kosmetyki do stóp? Może jakieś sprawdzone serum do paznokci i coś mocno nawilżająco, a może nawet natłuszczającego do skóry stóp?
kasadna4

Re: Kosmetyki do stóp

Post autor: kasadna4 »

To sobie koniecznie zerknij na Notino - ja ostatnio kupiłam sobie tam fajne kosmetyki do stóp właśnie bo i kremy i peelingi :) i można nawet takie skarpetki złuszczające sobie tam kupić
ksia34

Re: Kosmetyki do stóp

Post autor: ksia34 »

Ja zawsze kupuję kosmetyki online i uważam, że to świetna opcja! Mam dostęp do ogromnego wyboru produktów, często w atrakcyjniejszych cenach niż w sklepach stacjonarnych. Co więcej, nie muszę tracić czasu na dojazdy ani stanie w kolejce przy kasie.
karolajna

Re: Kosmetyki do stóp

Post autor: karolajna »

A jak kupujesz w sieci to gdzie kupujesz? Ja zawsze mam wrażenie że nie trafiam ani na żadne dobre promocje i cieżko mi też wybrać pośród tych wszystkich dostępnych sklepow ten najlepszy i ostatecznie nie zamawiam
ksia34

Re: Kosmetyki do stóp

Post autor: ksia34 »

Ja ogólnie jeśli chodzi o kosmetyki to zdecydowanie najczęściej zamawiam w sieci a dokładniej w Notino :) kiedyś koleżanka mi poleciła i tak już zostało bo bardzo się opłaca

próbki oryginalnych perfum 20 ml
mudere

Re: Kosmetyki do stóp

Post autor: mudere »

Problemy podologiczne mogą być niezwykle bolesne i wyniszczające. Ważne jest, aby dbać o stopy za pomocą odpowiednich produktów i akcesoriów. Polecam https://sklep.ileopard.pl/, kompleksowy sklep internetowy dla wszystkich potrzeb związanych z pielęgnacją stóp.
Alla

Re: Kosmetyki do stóp

Post autor: Alla »

Pielęgnacja stóp jest dla mnie bardzo ważna i to nie tylko latem kiedy chodzę z odkrytymi nogami. Zimą poświęcam dbaniu o skórę równie dużo czasu, tym bardziej, że pojawiał się u mnie jakiś czas temu problem pękania pięt. Widzę, że systematyczna pielęgnacja daje super efekty, skóra jest miękka i gładka.
Esterka

Re: Kosmetyki do stóp

Post autor: Esterka »

A ja tam używam tylko kremu nawilżającego do stóp jak mam suche. a tak to odwiedzam podologa regularnie . Najlepiej bo te wszystkie skarpety złuszczające itd moga nawet zaszkodzić. Polecić moge gabinet podologiczny w Warszawie na ul Sady Żoliborskie- Gabinet zdrowej Stopy. chodze tam do pani Agnieszki
Jagoda733

Re: Kosmetyki do stóp

Post autor: Jagoda733 »

Ostatnio odkryłam rewelacyjny produkt do pielęgnacji stóp, który chciałabym polecić wszystkim! To krem nawilżający do stóp Emolium Skin Repair, a jego działanie jest po prostu niezwykłe. Nawilża, odżywia skórę stóp, a dodatkowo ma przyjemny, świeży zapach. Używam go regularnie, zwłaszcza przed snem, i widzę ogromną poprawę w kondycji moich stóp. Kupiłam go online w sklepie [nazwa sklepu], gdzie mają szeroki wybór kosmetyków do pielęgnacji stóp. Polecam zainwestować w ten krem, jeśli chcecie zadbać o zdrowy wygląd i komfort swoich stóp.
ODPOWIEDZ