Maroccan Keratin Inoar - warto?

Polecamy hipoalergiczne kosmetyki z delikatnymi, naturalnymi substancjami zapachowymi.
Awatar użytkownika
agacia
Posty: 265
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:45

Maroccan Keratin Inoar - warto?

Post autor: agacia »

Od kilku lat prowadzę własny salon fryzjerski. Jakiś czas temu wprowadziłam zabiegi pielęgnacyjne, ale klientki dopytują mnie także o keratynowe prostowanie. Czy ta keratyna z Inoara jest warta uwagi?
Awatar użytkownika
diorka
Posty: 275
Rejestracja: 02 lip 2019, 9:16

Re: Maroccan Keratin Inoar - warto?

Post autor: diorka »

Czy keratyna z Inoara jest warta uwagi? No pewnie! To zdecydowanie najlepsza keratyna dostępna na polskim rynku.
Awatar użytkownika
agacia
Posty: 265
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:45

Re: Maroccan Keratin Inoar - warto?

Post autor: agacia »

Naprawdę?
Awatar użytkownika
diorka
Posty: 275
Rejestracja: 02 lip 2019, 9:16

Re: Maroccan Keratin Inoar - warto?

Post autor: diorka »

Tak! Ja też w swoim salonie mam zabiegi z keratynowego prostowania włosów, testowałam różne marki itd, ale Inoar sorawdza się najlepiej. Klientki też są zachywcone. Efekt wygładzonych i lśniących włosów utrzymuje się nawet do 5 miesięcy :)
Awatar użytkownika
agacia
Posty: 265
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:45

Re: Maroccan Keratin Inoar - warto?

Post autor: agacia »

5 miesięcy? To faktycznie bardzo długo. Poczytam sobie jeszcze opinie na temat tego Inoara i zamówię póki co na próbę, zobaczę jak się sprawdzi.
Awatar użytkownika
hinata
Posty: 39
Rejestracja: 19 gru 2019, 12:16

Re: Maroccan Keratin Inoar - warto?

Post autor: hinata »

Myślę, że tak. ponieważ w tym gabinecie kosmetycznym https://jadoreinstytut.com/warszawa/fry ... ie-wlosow/ też jest prowadzone keratynowe prostowanie produktami marki Inoar. Sama chcę się zapisać, bo od koleżanek słyszałam, że pracuje tam najlepszy fryzjer w Warszawie i mam nadzieję, że tak naprawdę jest. Chętnie to na sobie sprawdzę.
Awatar użytkownika
ewelina3892
Posty: 185
Rejestracja: 14 mar 2019, 12:32

Re: Maroccan Keratin Inoar - warto?

Post autor: ewelina3892 »

Mam salon fryzjerski i z całym przkeonaniem mogę polecić tą keratynę (śmiem twierdzić, że nigdy nie pracowałam na lepszej i tak jak wspomniały jużkoleżanki - efekty utrzymują się bardzo długo).
Tośka21

Re: Maroccan Keratin Inoar - warto?

Post autor: Tośka21 »

Super produkty. Ja już od jakiegoś czasu znam te produkty Inoar i bardzo je polecam. Myślę, że i u Was mogłyby sie tak dobrze sprawdzić.
ODPOWIEDZ