Regeneracja włosów b-tox intense

Polecamy hipoalergiczne kosmetyki z delikatnymi, naturalnymi substancjami zapachowymi.
Awatar użytkownika
Lodzia
Posty: 76
Rejestracja: 13 sty 2019, 15:05

Regeneracja włosów b-tox intense

Post autor: Lodzia »

Hej Dziewczyny! Mam do Was pytanie odnośnie pielęgnacji włosów. Czy znacie może taki produkt b-TOX INTENSE? Znajoma mi mówiła, że korzystają z niego w salonach ale chciałabym sama wypróbować. Podobno doskonale regeneruje włosy. Wiecie coś o tym specyfiku?
Zośka

Re: Regeneracja włosów b-tox intense

Post autor: Zośka »

Szczerze przyznam, że nie słyszałam tej nazyw ale musiałabym zapytać się swojej fryzjerki. Skoro produkt jest taki dobry to sama bym sobie go zamówiła. Pewnie nie jest dostępny w sklepach tylko na specjalne zamówienie skoro używają go głównie w salonach.
Rońka

Re: Regeneracja włosów b-tox intense

Post autor: Rońka »

Bardzo jestem ciekawa jak w rzeczywistości działa taka pielęgnacja. A tak przy okazji to Wam powiem, że jestem zadowolona z maski Daymoist https://inoar.com.pl/produkt/absolut-da ... aska-250g/. Jak szukałam tego produktu w sklepach to okazało się, że jest on dostępny tylko przez stronę. Namówiła mnie do niego sąsiadka, która regularnie stosuje od jakiegoś czasu. Włosy są po nim piękne.
Końcia

Re: Regeneracja włosów b-tox intense

Post autor: Końcia »

Dziewczyny, ja zamówiłam tą maskę i jest po prostu rewelacja. Już nie będę kupować z innych źródeł. Nie wierzyłam, że stan moich włosów w ogóle się poprawi, a tu taka niespodzianka. Naprawdę warto kupować lepsze kosmetyki, a najlepiej te profesjonalne. W dodatku produkt świetnie nawilża włosy i nie mam już przesuszonych.
Nelciś

Re: Regeneracja włosów b-tox intense

Post autor: Nelciś »

Super, że trafiłam na Wasze wypowiedzi. Wreszcie będę wiedziała jakich kosmetyków używać do włosów na ich wzmocnienie. Te, które kupowałam w drogeriach nie były najlepsze. Widać warto zainwestować w takie profesjonalne. Dobrze jest czasem wymienić się opiniami.
pokić

Re: Regeneracja włosów b-tox intense

Post autor: pokić »

Problem jest do rozwiązania, zobaczcie - https://www.fryzomania.pl/mysalon-profe ... 000ml.html
U nas udało się diametralnie odmienić sytuację w krótkim czasie, zrobić normalność. Jeśli tylko użyjecie solidnych kosmetyków, to zmiana powinna być zdecydowana.
ODPOWIEDZ