namiot magazynowy a wybór plandeki

Jak odróżnić oryginał od podróbki? Po czym rozpoznać podrobione perfumy?
Awatar użytkownika
fumerka
Posty: 74
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:04

namiot magazynowy a wybór plandeki

Post autor: fumerka »

Mam niewielką firmę , która sprzedaje kwiaty i różne rośliny. Na początek przyda mi się na to taki namiot magazynowy. Zastanawiam się tylko jaki namiot wybrac i jaka plandeka do tego będzie najbardziej odpowiednia. Szukałam juz tutaj https://pronamiot.pl/index.php/5-rzeczy ... -plandeki/ , trochę informacji na temat tego na co najlepiej zwracać uwagę przy takim zakupie. Jestem troche bardziej rozeznana, ale wolałabym też poznać wasze zdazanie na ten temat.
Awatar użytkownika
Szklanecz
Posty: 5
Rejestracja: 12 kwie 2019, 16:49

Re: namiot magazynowy a wybór plandeki

Post autor: Szklanecz »

Wydaje mi się, że w sieci nie brakuje tego typu ofert. Warto poświęcić trochę czasu i poszukać.
Jedni rozpoczynają dorosłe życie, kiedy są już do tego gotowi i sami chcą, a inni, kiedy muszą…
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 191
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:26

Re: namiot magazynowy a wybór plandeki

Post autor: Bodzio12 »

Ja znam firmę VITABRI oni mają w swojej bogatej ofercie wypożyczanie namiotów. Robią także nadruki na takich namiotach co jest świetną i skuteczną reklamą. Koniecznie zajrzyjcie na ich stronie tam macie dokładnie wszystko napisane. Ja z nimi współpracowałam i jestem bardzo zadowolona. Polecam ich serdecznie.
Awatar użytkownika
pascale.erdman
Posty: 4
Rejestracja: 11 wrz 2020, 15:41
Lokalizacja: Warszawa

Re: namiot magazynowy a wybór plandeki

Post autor: pascale.erdman »

Taki namiot warto również wynająć na event firmowy.
Awatar użytkownika
Migotka
Posty: 477
Rejestracja: 08 maja 2019, 19:36

Re: namiot magazynowy a wybór plandeki

Post autor: Migotka »

A jakie wyposażenie najbardziej ułatwia Wam magazynowanie? Mi się wydaje, że na każdym magazynie powinny się znaleźć profesjonalne wózki widłowe spalinowe. Umożliwiają one szybki i bezpieczny transport nawet bardzo ciężkich materiałów. Kupując takie wózki do firmy warto zwrócić uwagę na to, jaki mają one maksymalny udźwig oraz maksymalną wysokość podnoszenia. Takie parametry warto ustalić indywidualnie - różne magazyny mogą mieć bowiem różne wymagania.
ODPOWIEDZ