Kalaaps.pl opinie

Perfumy do wnętrz, odświeżacze, dyfuzory, świece zapachowe. Jak zadbać o ładny zapach w domu?
Awatar użytkownika
Amanda-86
Posty: 4
Rejestracja: 21 cze 2019, 5:38

Kalaaps.pl opinie

Post autor: Amanda-86 »

Powiem krótko: Uwielbiam perfumy. Co jakiś czas kupuję nowy flakonik, żeby sprawdzić interesujący mnie zapach. Ostatnio znalazłam stronę kalaaps.pl i zauważyłam, że mają bardzo atrakcyjne ceny. Czy wiece jak to jest z jakością perfum? Czy są oryginalne? Jakie macie opinie na temat szybkości wysyłki?
Awatar użytkownika
Tamara
Posty: 8
Rejestracja: 02 sie 2019, 10:09

Re: Kalaaps.pl opinie

Post autor: Tamara »

Ze strony kalaaps.pl zamawiam już od dawna. Co do opinii na temat wysyłki – bez zastrzeżeń. Perfumy zazwyczaj wysyłają w 24 godziny. Wszystkie zapachy są oryginalne 😊.
Awatar użytkownika
Dżoana
Posty: 8
Rejestracja: 18 lip 2019, 12:28

Re: Kalaaps.pl opinie

Post autor: Dżoana »

Jak dla mnie ta stronka jest świetna! Szczególnie, że można zamawiać na niej próbki perfum. Dla mnie to duży plus, ponieważ zawsze długo zastanawiam się nad wydaniem tych kilkuset złotych. A dzięki testowaniu próbki mogę upewnić się czy warto zrobić zakup.
Awatar użytkownika
Miśka
Posty: 5
Rejestracja: 18 lip 2019, 12:31

Re: Kalaaps.pl opinie

Post autor: Miśka »

Wszystkie perfumy ze sklepu kalaaps są oryginalne! Szczególnie polecam sprawdzić Ci perfumy unisex. W asortymencie sklepu jest ogrom cudownych zapachów – dlatego moja opinia o stronce jest jak najbardziej pozytywna.
Awatar użytkownika
pola
Posty: 5
Rejestracja: 31 paź 2019, 8:54

Re: Kalaaps.pl opinie

Post autor: pola »

Osobiście najbardziej podoba mi się to, że na kalaapsie można zamówić również kosmetyki znanych marek. A co do przesyłki, to zawsze przychodziła terminowo, więc nie mam zastrzeżeń.
Awatar użytkownika
Pelargonia
Posty: 7
Rejestracja: 18 lip 2019, 12:30

Re: Kalaaps.pl opinie

Post autor: Pelargonia »

Zdecydowanie warto robić tam zakupy. Ceny bardzo atrakcyjne i obsługa klienta na wysokim poziomie. Swego czasu też szukałam opinii o kalaaps, bo zdziwiłam się, że perfumy mają niższe ceny niż normalnie. To po prostu świetny sklep z oryginalnymi zapachami!
Awatar użytkownika
Lilia_86
Posty: 4
Rejestracja: 16 maja 2019, 23:43

Re: Kalaaps.pl opinie

Post autor: Lilia_86 »

Ja właśnie mam tak, że nie lubię chodzić po drogeriach. Dlatego zawsze zamawiam perfumy i kosmetyki ze sklepów internetowych. Kalaaps.pl znalazłam niedawno, ale całkowicie się w nim zakochałam. Ogromny wybór najbardziej popularnych marek, niskie ceny. 
Awatar użytkownika
Sław1983
Posty: 4
Rejestracja: 25 lip 2019, 23:38

Re: Kalaaps.pl opinie

Post autor: Sław1983 »

Opinię o kalaaps mam bardzo pozytywną. Zamawiam tam perfumy co jakiś czas, dla siebie albo dla znajomych. Przesyłka zawsze jest na czas, perfumy najwyższej jakości a dodatkowo często tańsze niż w drogeriach stacjonarnych. 
Awatar użytkownika
Jagoda
Posty: 4
Rejestracja: 24 kwie 2019, 16:03

Re: Kalaaps.pl opinie

Post autor: Jagoda »

Polecam! Wysyłka bardzo szybka a towar dobrze zabezpieczony. Właśnie czekam na moją nową Carolinę Herrerę 😊. Nie mogę się doczekać!
Awatar użytkownika
Olena
Posty: 9
Rejestracja: 26 mar 2019, 20:51

Re: Kalaaps.pl opinie

Post autor: Olena »

Wszystkie perfumy na kalaaps.pl są oryginalne. To jedna z najlepszych internetowych perfumerii w Polsce według mnie 😊. Ceny są przystępne a wybór perfum ogromny. Mam bardzo dobrą opinię na ich temat.
ODPOWIEDZ