Trwałe zapachy do domu

Perfumy do wnętrz, odświeżacze, dyfuzory, świece zapachowe. Jak zadbać o ładny zapach w domu?
MamuśkaMuminka

Trwałe zapachy do domu

Post autor: MamuśkaMuminka »

Cześć,
możecie polecić mi do domu jakieś trwałe zapachy, któe nie są kadzidełkami? Kadzidła są fajne, ale nie na dłuższą metę bo są zbyt intensywne i bardzo charakterystyczne. Próbowałam też pałeczek zapachowych, ale to w ogóle pachnie tylko w miejscu gdzie stoi, a szumnie zapowiadany zapach w całym mieszkaniu można między bajki włożyć! Popularne wtyczki zapachowe do kontaktu to ta sama historia - nie pachną. Czy w ogóle jest coś co działa?



-------------------
Zapytaj mnie o wywóz gruzu Warszawa
Awatar użytkownika
deborah
Posty: 39
Rejestracja: 21 lip 2020, 12:10

Re: Trwałe zapachy do domu

Post autor: deborah »

Ja proponuje kupno kadzidełek stożkowych. Jest to o wiele lepsze niż zapachy do kontaktu, ponieważ są naturalne i mają relaksacyjne działanie. Sama mam w domu;)
fikuś

Re: Trwałe zapachy do domu

Post autor: fikuś »

Moge zaproponować przyjemne świeczki zapachowe do domu Woodwick Black Cherry https://www.notino.pl/woodwick/black-ch ... howa-duza/. Mają drewniany knot a zapach utrzymuje sie bardzo długo.Zaskoczeniem może być to,że podczas spalania wydają dźwięk palonego w kominku drewna co podkręca jeszcze atmosferę. ;)
Starkuśka

Re: Trwałe zapachy do domu

Post autor: Starkuśka »

Lampy katalityczne to również bardzo fajne rozwiązanie. Są tylko nieco droższe niż świecie, ale zapachowo dają super rezultaty, a niektóre są po prostu piękne i stanowią także subtelną, ale niezwykle efektywną ozdobę wizualną ;-) Ja się w nich zakochałam, choć raczej nie są bardzo popularne w Polsce.
Zołza

Re: Trwałe zapachy do domu

Post autor: Zołza »

Starkuśka pisze: ↑20 mar 2021, 17:28 Lampy katalityczne to również bardzo fajne rozwiązanie. Są tylko nieco droższe niż świecie, ale zapachowo dają super rezultaty, a niektóre są po prostu piękne i stanowią także subtelną, ale niezwykle efektywną ozdobę wizualną ;-) Ja się w nich zakochałam, choć raczej nie są bardzo popularne w Polsce.
Lampy katalityczne, a co to w ogóle za wynalazek?
Starkuśka

Re: Trwałe zapachy do domu

Post autor: Starkuśka »

Zołza pisze: ↑21 mar 2021, 16:58
Starkuśka pisze: ↑20 mar 2021, 17:28 Lampy katalityczne to również bardzo fajne rozwiązanie. Są tylko nieco droższe niż świecie, ale zapachowo dają super rezultaty, a niektóre są po prostu piękne i stanowią także subtelną, ale niezwykle efektywną ozdobę wizualną ;-) Ja się w nich zakochałam, choć raczej nie są bardzo popularne w Polsce.
Lampy katalityczne, a co to w ogóle za wynalazek?

To są takie specjalne "małe lapmki" wykorzystujące proces katalizy (nie tradycyjnego spalania). Nie spala się w nich knot czy zapachowy wosk, płomień jest potrzebny na chwilę, by tylko wszcząć proces katalityczny :-) dzięki odpowiednim wkładom taka lampka rozpyla zapachy, ale też ma inne dobre działanie - oczyszcza powietrze i działa poniekąd bakteriobójczo :-) I to w cale nie taki nowy wynalazek, bo pochodzi z końca XIX wieku :lol:
Zołza

Re: Trwałe zapachy do domu

Post autor: Zołza »

Starkuśka pisze: ↑22 mar 2021, 22:40
Zołza pisze: ↑21 mar 2021, 16:58
Starkuśka pisze: ↑20 mar 2021, 17:28 Lampy katalityczne to również bardzo fajne rozwiązanie. Są tylko nieco droższe niż świecie, ale zapachowo dają super rezultaty, a niektóre są po prostu piękne i stanowią także subtelną, ale niezwykle efektywną ozdobę wizualną ;-) Ja się w nich zakochałam, choć raczej nie są bardzo popularne w Polsce.
Lampy katalityczne, a co to w ogóle za wynalazek?

To są takie specjalne "małe lapmki" wykorzystujące proces katalizy (nie tradycyjnego spalania). Nie spala się w nich knot czy zapachowy wosk, płomień jest potrzebny na chwilę, by tylko wszcząć proces katalityczny :-) dzięki odpowiednim wkładom taka lampka rozpyla zapachy, ale też ma inne dobre działanie - oczyszcza powietrze i działa poniekąd bakteriobójczo :-) I to w cale nie taki nowy wynalazek, bo pochodzi z końca XIX wieku :lol:
A to ciekawe Ci powiem :O i na serio fajnie pachnie od tego w domu? Gdzie w ogole najlepiej taką lampę kupić?
Starkuśka

Re: Trwałe zapachy do domu

Post autor: Starkuśka »

W necie pewnie trochę tego znajdziesz, ja akurat kupiłam sobie na Notino, dokładnie tą: https://www.notino.pl/ashleigh-burwood- ... zapachowa/ :-) choć trudno mi się było zdecydować na wzór, bo wszystkie są piękne :lol: :lol: :lol:
Zołza

Re: Trwałe zapachy do domu

Post autor: Zołza »

Starkuśka pisze: ↑22 mar 2021, 23:16 W necie pewnie trochę tego znajdziesz, ja akurat kupiłam sobie na Notino, dokładnie tą: https://www.notino.pl/ashleigh-burwood- ... zapachowa/ :-) choć trudno mi się było zdecydować na wzór, bo wszystkie są piękne :lol: :lol: :lol:
Ooo masakra, jakie one są śliczne! :O nie tak to sobie wyobrażałam, myślałam, że to bardziej jakieś kadzidełko. Szkoda, że troszkę drogie tylko
guguś88

Re: Trwałe zapachy do domu

Post autor: guguś88 »

Witam, bardzo zalezy mi na czystym powietrzu. Chętnie dowiem się więcej na temat oczyszczaczy powietrza. Co sądzicie o takim sprzęcie https://zdrovi.pl/producent/ideal/ ? Moim zdaniem to bardzo wazne,by w tym czasie zapewnic sobie bezpieczenstwo. Chętnie dowiem się więcej.
ODPOWIEDZ