Gdzie kupie fajne kremy?

Gdzie znaleźć bogatą ofertę perfumetek? Jak z trwałością? Polecenie i rekomendacje.
Awatar użytkownika
Sylwia88
Posty: 704
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:07

Gdzie kupie fajne kremy?

Post autor: Sylwia88 »

Słuchajcie, szukam jakiejś fajnej storny z gdzie bede mogla kupic dobre kremy , co sadzicie o stronie https://www.izielnik.pl/ ?:) Wydaje mi sie,ze maja bardzo szeroki asortyment. Moze kupowałyscie cos w tym sklepie? bardzo mnie przekonuja równiez ich herbatki! :D
Awatar użytkownika
anika8
Posty: 31
Rejestracja: 15 sie 2019, 11:26

Re: Gdzie kupie fajne kremy?

Post autor: anika8 »

Kosmetyki muszą być odpowiednio dobrane do rodzaju skóry i jak najbardziej warto wybierać naturalne. Używam teraz kremu pielęgnacyjnego do twarzy Hildegard Braukmann. Dobrze nawilża mi skórę i także zmniejsza podrażnienia. Jest idealny także dla osób z wrażliwą skórą.
Gdańczanka

Re: Gdzie kupie fajne kremy?

Post autor: Gdańczanka »

Ja może oryginalna nie będę, bo albo kupuję w drogerii stacjonarnej, co się akurat napatoczy na promocji, albo na Notino, jak szukam czegoś mniej oklepanego :-) a jest tam w czym przebierać, więc polecam sobie luknąć, bo tam na pewno każdy coś dla siebie znajdzie.
Awatar użytkownika
Śpiąca_Ania
Posty: 108
Rejestracja: 18 maja 2020, 20:09
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Gdzie kupie fajne kremy?

Post autor: Śpiąca_Ania »

Można dzisiaj wszystko zamawiać przez internet i także torby młodzieżowe dla chłopców jakie wybrać. Właśnie prezenty dla bliskich możemy wyszukiwać w sklepach internetowych i zawsze uda się kupić coś wyjątkowego, praktycznego. Szybko i sprawnie można zamawiać do domu.
dantex-moda.pl
Alciak

Re: Gdzie kupie fajne kremy?

Post autor: Alciak »

Jesli chodzi o dobre kremy do pielęgnacji twarzy doskonała jest linia Beauty Molecules z Bielendy. Mam suchą skóre, cizko mi było dobrac odpowiedni krem. Od nich kupiłam własnie Molecularny synbiotyczny krem ultranawilżajacy no mega jest

konfiguracja plus zdalna
ODPOWIEDZ