Próbki perfum

Gdzie znaleźć bogatą ofertę perfumetek? Jak z trwałością? Polecenie i rekomendacje.
żółta

Próbki perfum

Post autor: żółta »

Zastanawiam się, czy kupujecie próbki perfum np. żeby sprawdzić, przetestować jakiś konkretny zapach przed zakupem pełnowymiarowego opakowania? Dajcie znać, bo zastanawiam się, nad zamówieniem.
słowik

Re: Próbki perfum

Post autor: słowik »

Kiedyś tak robiłam ale teraz mam inny sposób, dzięki któremu dość śmiało kupuję nieznane mi dotąd perfumy a nie wydaję dodatkowo kasy na testery. Czytam blogi tematyczne, takie gdzie opisy poszczególnych kompozycji zapachowych są dokładne i rzetelne.
Ostatnio kupiłam pełnowymiarowy flakonik Givenchy L’Interdit Eau de Parfum po zapoznaniu się z recenzją zamieszczoną na stronce https://encyklopediaperfum.pl/perfumy/g ... -de-parfum , aromat wydobywający się z buteleczki jest dokładnie taki jak wyobraziłam sobie wnioskując z treści- odważny, nieszablonowy, z przewagą egzotycznych kwiatów i szczyptą orientalnych przypraw.

oc komputer
Ewełina

Re: Próbki perfum

Post autor: Ewełina »

Znajoma kupowała chyba kiedyś próbki na Notino, bo coś wspominała :-) ja sama w sumie nigdy jeszcze tak nie próbowałam, bo albo brałam coś w ciemno (no chociazby na tym Notino są dość szczegółowo opisane nuty zapachowe, więc jak się wie, co się lubi, to można trafić), albo zamawiałam po prostu już znane sobie zapachy :-)

uchwyt do tv z biedronki
ODPOWIEDZ