Perfumy dla dziecka w wieku przedszkolnym

Perfumy dla dziecka? Co o tym sądzicie - przesada czy dobry pomysł? Czekamy na Wasze opinie.
Awatar użytkownika
Karolina
Posty: 15
Rejestracja: 04 sty 2019, 12:13

Perfumy dla dziecka w wieku przedszkolnym

Post autor: Karolina »

Co sądzicie o perfumowaniu dzieci chodzących do przedszkola? Myślicie, że to przesada, czy że można już w tak młodym wieku zapoznać dziewczynkę z użytkowaniem perfum?
Awatar użytkownika
Szakal
Posty: 5
Rejestracja: 11 kwie 2019, 17:15

Re: Perfumy dla dziecka w wieku przedszkolnym

Post autor: Szakal »

Dzięki wielkie za sprawdzone porady w tym zakresie. Jestem pewien, że mi się to przyda :)
Dobroczynność nie polega na dawaniu kości psu. Dobroczynność to kość dzielona z psem wówczas, gdy jesteś równie głodny jak on.
Awatar użytkownika
Johan
Posty: 4
Rejestracja: 13 wrz 2020, 11:24

Re: Perfumy dla dziecka w wieku przedszkolnym

Post autor: Johan »

Zdecydowanie nie, jeżeli jest zainteresowana, to można, ale robienie z niej lalki barbie dla mamusi...
Awatar użytkownika
Migotka
Posty: 477
Rejestracja: 08 maja 2019, 19:36

Re: Perfumy dla dziecka w wieku przedszkolnym

Post autor: Migotka »

A co powiecie na perfumy Barbie, takie jak na stronie internetowej https://francuskieperfumy.pl/barbie-perfumy? Czy ktoś z Was kojarzy może ten zapach?
Awatar użytkownika
ewelina3892
Posty: 185
Rejestracja: 14 mar 2019, 12:32

Re: Perfumy dla dziecka w wieku przedszkolnym

Post autor: ewelina3892 »

Miałam takie i je uwielbiałam
___
szkło artystyczne
Kaśieńka

Re: Perfumy dla dziecka w wieku przedszkolnym

Post autor: Kaśieńka »

Jeżeli chodzi o dziewczynki, to zazwyczaj kochają one lalki, chociaż trudno trafić w cos takiego żeby się spodobało, a wiadomo, dziecko zawsze prawdę powie, to można być czasem zaskoczonym. Dlatego ja staram się kupować nie tak oczywiste prezenty, dla dziecka w tym wieku moim zdaniem bardzo fajnym prezentem byłoby cos do rysowania, duży zestaw kredek, albo farby akrylowe z akcesiorami.
ODPOWIEDZ