Feromony

Wszystko o perfumach, świecie zapachów i kosmetyków. Rozmawiamy o kompozycjach zapachowych, wyjątkowych kombinacjach i aromatach.
Awatar użytkownika
Szefowa1
Posty: 1
Rejestracja: 04 paź 2019, 10:59

Feromony

Post autor: Szefowa1 »

Hej,
ostatnio chciałam kupić feromony na prezent dla wspólnego znajomego, który niedługo kończy 30 lat. Wiem, że męskie feromony mogę znaleźć nie tylko w perfumeriach ale i w popularnych seks - shopach. Nie mam jednak pewności co do ich działania. Czy może ktoś z Was kupował już feromony męskie w tego typu sklepie internetowym? Myślałam, żeby zdecydować się na tego typu produkt: https://erozkosz.pl/p/7335/72226/nowe-2 ... geria.html
Co myślicie? Czy warto wydawać tyle pieniędzy na niewielki flakon perfum? Doradźcie mi.
Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
mati
Posty: 64
Rejestracja: 10 paź 2019, 13:35

Re: Feromony

Post autor: mati »

Jeśli Ciebie stać to wydaj tyle kasy. Ja tam ostatnio kupiłam bardzo fajne Lacoste perfumy męskie i kolega jest z nich bardzo zadowolony. Może i nie kosztują aż tyle jak te twoje, ale uważam że to nie jest najważniejsze, bo liczy się gest. Więc jak już to bym bardziej była za kupnem tych perfum
Awatar użytkownika
Jakub99
Posty: 14
Rejestracja: 03 paź 2019, 12:20

Re: Feromony

Post autor: Jakub99 »

Byłoby dobrze, aby dobierać takie akcesoria pod kątem swoich potrzeb. Dzisiaj jest o tyle prościej, że wiele erotycznych produktów można zakupić w internecie poprzez takie sklepy jak https://econdom.pl/k/19/prezerwatywy Warto mieć to na uwadze, bo to może być dla Was bardzo dużym ułatwieniem.
Awatar użytkownika
darka
Posty: 49
Rejestracja: 24 cze 2019, 10:41

Re: Feromony

Post autor: darka »

Nie znam się na tym pojęciu, ale wydaje mi się, że nie zaszkodzi, jeśli zastosujemy na sobie feromony . Możemy z ciekawości, albo po to, by przyciągnąć do siebie kogoś specjalnego. Wiele osób uważa, że one naprawdę działają, więc dlaczego by nie? Sama nie próbowałam, bo nie było okazji, ale chętnie kupię i przetestuję, czy podziałają, chociażby na mojego męża ;) .
Awatar użytkownika
mell
Posty: 191
Rejestracja: 27 cze 2019, 17:35

Re: Feromony

Post autor: mell »

Ja ostatnio znalazłam szeroki wybór feromonów na swiat-doznan.pl i zastanawiam się nad zamówieniem kilku. Lubię podkręcać atmosferę w sypialni za pomocą różnych gadżetów, żeli intymnych itd. Tym razem chciałabym wypróbować feromony.
Ryśka

Re: Feromony

Post autor: Ryśka »

mati pisze: ↑16 paź 2019, 8:07 Jeśli Ciebie stać to wydaj tyle kasy. Ja tam ostatnio kupiłam bardzo fajne Lacoste perfumy męskie i kolega jest z nich bardzo zadowolony. Może i nie kosztują aż tyle jak te twoje, ale uważam że to nie jest najważniejsze, bo liczy się gest. Więc jak już to bym bardziej była za kupnem tych perfum
Całkowicie się zgadzam. Perfumy Lacoste są zdecydowanie warte swojej ceny. Są dosyć intensywne, ale także przez długi okres czasu utrzymuje sę zapach na ciele. Mój dobry kolega zawsze kupuje Lacoste L'Homme Timeless w Sephora i ja się zwyczajnie nie mogę od niego odkleić jak jesteśmy w towarzystwie, mogę je wąchać non-stop :>
Zuśka

Re: Feromony

Post autor: Zuśka »

Kup jakieś fajne zmysłowe perfumy dla swojego mena, które będą Cię mega kręcić i feromony same będą w powietrzu wirowały. Zresztą nie wierzę w taki bajer jak zakupowe feromony. Z propozycji perfum urzekające każdą kobietą są https://www.notino.pl/issey-miyake/nuit ... -mezczyzn/. Zapach powala z nóg.
ODPOWIEDZ