kalaaps.pl opinie

Wszystko o perfumach, świecie zapachów i kosmetyków. Rozmawiamy o kompozycjach zapachowych, wyjątkowych kombinacjach i aromatach.
Awatar użytkownika
Korkova_12
Posty: 17
Rejestracja: 05 lut 2019, 16:21

kalaaps.pl opinie

Post autor: Korkova_12 »

Długo szukałam sprawdzonego sklepu online z perfumami, w którym ceny będą bardziej przystępne niż douglasie i innych tego typu.. Znalazłam sklep kalaaps.pl i jestem zakochana!! Polecam wszystkim miłośnikom i miłośniczkom perfum :-) Super ceny i sprawna, szybka dostawa. Macie inne opinie? ;)
Awatar użytkownika
doria32
Posty: 197
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:41

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: doria32 »

To tak jak ja. Na różne perfumerie trafiałam i jakość produktów też była różna. Dobre opinie o KALAAPS zachęciły mnie do skorzystania z oferty i nie żałuję. Świetnie zorganizowany sklep, z dużym asortymentem, dobrymi cenami i rzetelną obsługą. Polecam.
Awatar użytkownika
miriam
Posty: 50
Rejestracja: 01 kwie 2019, 10:01

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: miriam »

Takie drogerie online mają różne opinie, ale KALAAPS zasługuje na najwyższe noty. Bardzo dobra obsługa transakcji, dobry kontakt ze sklepem. ogromny asortyment. I co najważniejsze dla mnie - mega fajne ceny. Polecam.
Awatar użytkownika
Greta
Posty: 54
Rejestracja: 09 kwie 2019, 11:32

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Greta »

Kupiłam w KALAAPS już kilka produktów. Wszystko zawsze zgodne z opisem. Ceny konkurencyjne, realizacja zamówienia również rewelacja. Polecam, bo warto. Wszystko dobre opinie są jak najbardziej zapracowane.
Awatar użytkownika
Olga43
Posty: 48
Rejestracja: 10 kwie 2019, 9:59

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Olga43 »

Profesjonalnie prowadzona i świetnie zaopatrzona drogeria. Na KALAAPS trafiłam śladem pozytywnych opinii znalezionych w internecie. Nie zawiodłam się, wszystko super. Także w pełni zasłużone pozytywne opinie - ode mnie też plusik.
Awatar użytkownika
ferdinados
Posty: 5
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: ferdinados »

Ja się nie bardzo na tym znam. Raczej nie będę w stanie pomóc.
Litość jest to uczucie równie przykre dla ofiarowującego jak i dla przyjmującego.
Awatar użytkownika
Insert50
Posty: 5
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:06

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Insert50 »

Nie mam za dużo doświadczenia w tej dziedzinie. Nie będę w stanie pomóc.
Awatar użytkownika
IwonkaKa
Posty: 12
Rejestracja: 16 kwie 2019, 8:29

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: IwonkaKa »

Kalaaps mają niesamowitą ofertę. Wysyłka szybka, wszystko zgodnie z opisem. Polecam. Jeśli czytaliście o nich dobrą opinię, to znaczy, że nie była naciągana. Sama zamawiam często - dostawa jest bardzo szybka, a ceny mega konkurencyjne.
Awatar użytkownika
Mirka
Posty: 1
Rejestracja: 24 kwie 2019, 6:49

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Mirka »

Dla mnie KALAAPS to najlepsza drogeria w sieci. Zamawiam tylko tam. Nigdy nie było opóźnień w dostawie czy innych problemów. Opinie moich koleżanek, które też tam zamawiają, są podobne. Więc jeśli drogeria to tylko ta.
Awatar użytkownika
monia231
Posty: 1
Rejestracja: 30 kwie 2019, 11:19

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: monia231 »

Chyba pierwszy raz udało mi się trafić na tak dobry sklep jak kalaaps.pl. Produkty niesamowite, ceny przystępne, obsługa klienta na najwyższym poziomie. Jak dla mnie wszystko super, tak jak w wielu znalezionych tu i na innych forach opinii.
Awatar użytkownika
beata98
Posty: 1
Rejestracja: 02 maja 2019, 9:05

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: beata98 »

Zakupy w Kalaaps robiłam już kilkukrotnie. Za każdym razem jestem zadowolona zarówno ze sposobu realizacji zamówienia jak i z samego produktu. Pozytywne opinie krążące po forach nie dziwią mnie w najmniejszym stopniu, są po prostu w pełni zasłużone.
Awatar użytkownika
nika34
Posty: 1
Rejestracja: 07 maja 2019, 10:33

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: nika34 »

Kalaaps.pl to dobra perfumeria online. W necie krąży sporo opinii, wszystkie znalezione przeze mnie były pozytywne. Spróbowałam, w sumie to już kilka ładnych razy no i przyłączam się do grona wychwalających firmę klientów.
Awatar użytkownika
joanna42
Posty: 1
Rejestracja: 09 maja 2019, 11:19

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: joanna42 »

Trudno mieć inną opinię o kalaaps.pl. Świetny sklep, super produkty i rewelacyjne ceny. Do tego mega szybka realizacja zamówienia. Oby wszystkie sklepy działały tak sprawnie.
Awatar użytkownika
sandra43
Posty: 1
Rejestracja: 14 maja 2019, 7:50

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: sandra43 »

Trudno o inne niż pozytywne opinie o kalaaps.pl. Bardzo fajny sklep do tego z bardzo bogatym asortymentem. O cenach nawet nie wspomnę, wreszcie większość w moim zasięgu.
Awatar użytkownika
tronikk33
Posty: 5
Rejestracja: 14 maja 2019, 13:14

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: tronikk33 »

Dzięki za interesujące porady w tym zakresie. Na pewno mi się one przydadzą.
Dobre kobiety są lepsze niż dobrzy mężczyźni. Złe kobiety są gorsze niż źli mężczyźni.
Awatar użytkownika
janina32
Posty: 1
Rejestracja: 16 maja 2019, 11:37

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: janina32 »

I ja dorzucę swoją pozytywną opinię na temat kalaaps.pl. Doskonale zaopatrzony sklep i bardzo zachęcające ceny. Paradoksalnie zaczęłam wydawać więcej, ale to dlatego, że po prostu więcej kupuję :) Polecam, bardzo udane zakupy bez wychodzenia z domu.
Awatar użytkownika
aga43
Posty: 1
Rejestracja: 20 maja 2019, 10:43

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: aga43 »

Znam i doceniam istnienie tak fajnego miejsca jak kalaaps.pl. Niesamowity wybór, również nowości. Do tego dobre ceny i setki opinii zadowolonych użytkowniczek. Jak dla mnie więcej nie trzeba.
Awatar użytkownika
ewa45
Posty: 1
Rejestracja: 22 maja 2019, 10:23

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: ewa45 »

Kalaaps to moim zdaniem najbardziej idealny sklep na jaki trafiłam ostatnimi czasy. Opinie mają świetne, produkty pierwszorzędne, ceny super, nic tylko zamawiać i cieszyć się zakupami. Zdecydowanie polecam.

hotel wisłoka dębica
Awatar użytkownika
kamila46
Posty: 1
Rejestracja: 24 maja 2019, 9:10

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: kamila46 »

W kalaaps.pl zrobiłam chyba najbardziej udane zakupy w ostatnim czasie. Mają u siebie praktycznie wszystko i do tego z rewelacyjnych cenach. Zdecydowanie polecam bo mam na ich temat bardzo dobre zdanie. Jak widzę inni mają podobne opinie.
Awatar użytkownika
sylwia43
Posty: 1
Rejestracja: 27 maja 2019, 8:27

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: sylwia43 »

Nie dziwię się tym wszystkim pozytywnym opiniom o kalaaps.pl. Już po pierwszych zakupach dosłownie zakochałem się w tym sklepie. Mają bardzo duży wybór kosmetyków, wszystkie nowości, i do tego bardzo atrakcyjne ceny.
Awatar użytkownika
julita42
Posty: 1
Rejestracja: 29 maja 2019, 11:00

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: julita42 »

Kalaaps.pl to moja ulubiona perfumeria internetowa. Zawsze mają najwięcej nowości i najfajniejsze promocje. Chętnie tu wracam na kolejne zakupy. Ceny, jak patrzyłam i porównywałam, też są ok. Generalnie perfumeria z dobrą opinią.
Awatar użytkownika
joanna32
Posty: 1
Rejestracja: 10 cze 2019, 10:44

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: joanna32 »

Robiłam niedawno zakupy w kalaaps.pl i muszę przyznać, że opinie na ich temat nie są przesadzone. Super sklep i bardzo udane zakupy.
Awatar użytkownika
oliwia65
Posty: 1
Rejestracja: 12 cze 2019, 7:33

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: oliwia65 »

Już od dłuższego czasu jestem klientką kalaaps.pl i jak większość z was jestem bardzo zadowolona z usług sklepu. Ma nie tylko świetne opinie, ale również niesamowity wybór towaru. Super miejsce.
Awatar użytkownika
oliwia64
Posty: 1
Rejestracja: 14 cze 2019, 7:14

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: oliwia64 »

Trudno mi znaleźć wystarczająco dożo pozytywnych słów by wyrazić moją opinię o kalaaps.pl. Moim zdaniem to perfumeria marzeń. Nie dość, że doskonale zaopatrzona, to jeszcze ceny są na przyzwoitym poziomie.
Awatar użytkownika
kaja543
Posty: 1
Rejestracja: 18 cze 2019, 8:07

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: kaja543 »

Też już mam za sobą pierwsze zakupy w kalaaps.pl. Dzięki waszym opiniom moja decyzja była łatwiejsza. Okazało się, że to faktycznie świetny sklep i zakupy w nim to czysta przyjemność.

śliwki suszone odchudzanie
Awatar użytkownika
zosia32
Posty: 1
Rejestracja: 21 cze 2019, 9:25

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: zosia32 »

Na kalaaps.pl zajrzałam skuszaona opiniami innych internautek. Nie zawiodłam się. To świetnie zaopatrzona perfumeria a ceny mają takie, że aż miło. Serio serio.
Awatar użytkownika
aldona432
Posty: 1
Rejestracja: 25 cze 2019, 10:57

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: aldona432 »

Już od jakiegoś czasu kalaaps.pl to mój ulubiony sklep w internecie. Uwielbiam promocje jakie się u nich tak często zdarzają, no i ceny. Zgadzam się z opinią poprzedniczek, że ciężko o fajniej zorganizowany sklep.
Awatar użytkownika
jola423
Posty: 1
Rejestracja: 27 cze 2019, 12:26

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: jola423 »

Jeśli szukacie dobrych perfum w najlepszych możliwych cenach to uważam, że kalaaps.pl jest najlepszą możliwą opcją. Robię tu zakupy już od dłuższego czasu i jeszcze nigdy nie miałam żadnych problemów. Polecam, zresztą sprawdźcie też opinie innych użytkowniczek, są podobne.
Awatar użytkownika
inka391
Posty: 1
Rejestracja: 08 lip 2019, 18:43

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: inka391 »

Nie można mieć negatywnych opinii na temat sklepu kalaaps.pl, bo ich perfumy są przede wszystkim bardzo tanie. W porównaniu do drogerii uważam, że ich ceny są wręcz zaniżone. Jestem zakochana w tym sklepie, dlatego perfumy kupuję wyłącznie u nich.
Awatar użytkownika
janka720
Posty: 1
Rejestracja: 10 lip 2019, 18:33

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: janka720 »

Niedawno szukałam opinii na temat sklepów z tanimi perfumami i trafiłam na kalaaps.pl. Złożyłam zamówienie i od razu się zakochałam w tym sklepie. Perfumy są naprawdę dużo tańsze, a przesyłka jest bardzo szybka.
Awatar użytkownika
kama573
Posty: 1
Rejestracja: 12 lip 2019, 20:53

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: kama573 »

Istnieje powszechna opinia, że perfumy są drogie, ale wcale nie muszą. Wystarczy znaleźć odpowiedni sklep, który oferuje oryginalne perfumy w niskich cenach. Ja polecam kalaaps.pl, który znalazłam całkiem niedawno. Mają ogromny wybór perfum.
Awatar użytkownika
hania909
Posty: 1
Rejestracja: 16 lip 2019, 18:47

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: hania909 »

Każda z nas wie, że dobre perfumy nie są tanie. Długo szukałam sklepu z tańszymi perfumami, aż w końcu koleżanka poleciła mi kalaaps.pl. Poszukałam opinii o nich i sama się zdziwiłam, bo były same pozytywne. Od tamtej pory kupuję tylko u nich.
Awatar użytkownika
sabina308
Posty: 1
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:55

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: sabina308 »

Chyba nikogo nie muszę przekonywać, że firmowe perfumy są drogie. Siostra poleciła mi kalaaps.pl, bo zamawiała tam perfumy i miała dobrą opinię. Postanowiłam spróbować i od tamtej pory zamawiam perfumy tylko u nich.
Awatar użytkownika
sylwia411
Posty: 1
Rejestracja: 22 lip 2019, 19:52

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: sylwia411 »

Markowe perfumy nie należą do najtańszych, dlatego szukałam sklepu, w którym będę mogła kupić je w dużo niższej cenie. Koleżanka wspomniała mi o sklepie kalaaps.pl, bo czytała dobre opinie o nich. Postanowiłam skorzystać i od tamtej pory perfumy kupuję wyłącznie u nich.

praca przez internet google
Awatar użytkownika
halina721
Posty: 1
Rejestracja: 24 lip 2019, 19:47

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: halina721 »

Na złożenie zamówienie u kalaaps.pl namówiła mnie przyjaciółka, która czytała o nich opinie i bardzo chciała ich sprawdzić. Przesyłka przyszła bardzo szybko. Ceny też są dużo niższe, więc polecam wszystkim.
Awatar użytkownika
freja891
Posty: 1
Rejestracja: 26 lip 2019, 20:02

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: freja891 »

Aby zaoszczędzić czas i nie chodzić po drogeriach szukałam sklepu z perfumami. Najpierw czytałam opinie, a nalezienie odpowiedniego sklepu internetowego zajęło mi sporo czasu. Aż w końcu znalazła kalaaps.pl i postanowiłam złożyć zamówienie Teraz już wiem, że będę do nich wracać, bo mają kuszące ceny.
Awatar użytkownika
zaneta511
Posty: 1
Rejestracja: 30 lip 2019, 19:53

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: zaneta511 »

Każdy wie, że perfumy dobrych firm są drogie, dlatego szukałam drogerii, w której będę mogła kupić je nieco taniej Znalazłam kalaaps.pl i od tamtej pory zamawiam perfumy tylko u nich. Mam bardzo dobrą opinię, bo ceny są niższe, a przesyłka przychodzi całkiem szybko.
nolmi
Posty: 2
Rejestracja: 25 lut 2020, 15:16

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: nolmi »

Dokładnie, jestem troszkę w temacie i ceny oryginalnych perfum w sumie wszędzie są bardzo podobne. Przyszła mi do głowy perfumeria https://perfumy.pl/firm-pol-45-Dolce-Gabbana.html tam akurat mają w miarę często ciekawe zniżki aczkolwiek oferta sklepu dopiero się powiększa. Zamawiałam tam perfumy i potwierdzam, mają oryginalne.
Awatar użytkownika
arabica
Posty: 49
Rejestracja: 20 sie 2019, 20:09

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: arabica »

Tak się składa, że akurat nie kojarzę tej strony internetowej. Natomiast z drogerii koleżanka polecała mi https://pachnij.pl/685_air-wick . Ponoć tam można kupić tanio najróżniejsze artykuły chociażby też do domu. Z tego co wiem to ona kupowała automatyczny air wick odświeżacz w całkiem dobrej cenie i była zadowolona.
ODPOWIEDZ