Lakiery hybrydowe

Wszystko o perfumach, świecie zapachów i kosmetyków. Rozmawiamy o kompozycjach zapachowych, wyjątkowych kombinacjach i aromatach.
Awatar użytkownika
nananana
Posty: 72
Rejestracja: 13 sie 2019, 19:29

Lakiery hybrydowe

Post autor: nananana »

Myślicie , że hybryda to najlepszy sposób na malowanie paznokci? Ja uważam, że ma bardzo dużo zalet, ponieważ lakier utrzymuje się długo i wygląda naturalnie. Ostatnio trafiłam na taką ofertę: https://victoriavynn.com/. Można tam zamówić różne lakiery hybrydowe ale też inne dodatki do manicuru takie jak pyłki i inne akcesoria. Macie jakieś doświadczenie w tym zakresie którym możecie się podzielić?
Awatar użytkownika
sara
Posty: 6
Rejestracja: 25 cze 2020, 21:43

Re: Lakiery hybrydowe

Post autor: sara »

Ja osobiście, od 4 lat używam tylko lakierów hybrydowych. A odkąd odkryłam hurtownię kosmetyczną LaDiosa zamawiam wszystkie lakiery i akcesoria tylko tam. Mają szeroką ofertę znanych marek i niskie ceny.
Awatar użytkownika
smazur
Posty: 5
Rejestracja: 30 cze 2020, 13:41

Re: Lakiery hybrydowe

Post autor: smazur »

U mnie hybrydy sprawdzają się świetnie. Manicure trzyma mi się nawet 2 tygodnie, a jeśli zrobię hybrydę na stopach, to przez co najmniej 3 tygodnie mak spokój. Wszystkie lakiery i akcesoria zamawiam z hurtowni kosmetycznej
Awatar użytkownika
kinia85
Posty: 58
Rejestracja: 14 maja 2019, 13:42

Re: Lakiery hybrydowe

Post autor: kinia85 »

evelajnowe kosmetyki do paznokci są super no i można je dostać w większosci drogerii :) Ja miałam ostatnio dość duże problemy z łamliwymi paznokciami i tu super sprawdziła się Diament . paznokcie przestały pękać i się łamać, rosną silniejsze i mocniejsze.

Obrazek
KaŚka67

Re: Lakiery hybrydowe

Post autor: KaŚka67 »

A ja mogę polecić ciekawego bloga tym z Was, które mają problem z tym czemu hybryda odpada. Długo walczyłam z tym problemem, aż w końcu zastosowałam rozwiązania zaproponowane w artykule Dobre Mani. https://dobremani.pl/aktualnosci/20_dla ... nokci.html Znajdziecie u nich wiele ciekawych porad i produkty do stylizacji paznokci ;)
ODPOWIEDZ