perfumik.pl - opinie

Wszystko o perfumach, świecie zapachów i kosmetyków. Rozmawiamy o kompozycjach zapachowych, wyjątkowych kombinacjach i aromatach.
Awatar użytkownika
ewana
Posty: 74
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:08

perfumik.pl - opinie

Post autor: ewana »

hej wszystkim :) szukałam ostatnio nowej perfumerii internetowej i na fb znalazłam perfumik.pl. Przejrzałam ich stronkę i przyznam, że ofertę mają meeega rozbudowaną. Czy ktoś juz u nich zamawiał i może sie podzielić opinią ?
Awatar użytkownika
kinia85
Posty: 58
Rejestracja: 14 maja 2019, 13:42

Re: perfumik.pl - opinie

Post autor: kinia85 »

znam i polecam. Niedrogie a przy tym baaardzo trwałe zapachy. Na skórze utrzymuja się spokojnie te 8 godzin także bajka. No i cena super bo tylko 15 zł za perfumetke :)
Awatar użytkownika
ewana
Posty: 74
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:08

Re: perfumik.pl - opinie

Post autor: ewana »

serio aż tak trwałe są ? Ja to nawet o 8 godz nie myśłałam, zależało mi by wytrzymywały nieco dłużej niż godzina, dwie heh :) a jakie perfumy najczęściej u nich zamawiasz kinia85 ?
Awatar użytkownika
kinia85
Posty: 58
Rejestracja: 14 maja 2019, 13:42

Re: perfumik.pl - opinie

Post autor: kinia85 »

ja to najlepiej się czuje w zapachach orientalno-drzewnych wiec z reguły takie lądują w koszyku :) jak masz jakieś konkretne upodobania albo ulubione zapachy a nie mozesz ich znalezc u nich w sklepie to najlepiej do nich napisac, chętnie pomagają i doradzają :)
Awatar użytkownika
ewana
Posty: 74
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:08

Re: perfumik.pl - opinie

Post autor: ewana »

no właśnie miałam spory problem by znalezc co nieco ale napisałam do nich na priv imega szybko mi pomogli także to duży plus. W weekend złożyłam zamówienie i teraz czekam z niecierpliwością :)
Awatar użytkownika
kinia85
Posty: 58
Rejestracja: 14 maja 2019, 13:42

Re: perfumik.pl - opinie

Post autor: kinia85 »

ewana i jak tam, doszło zamówienie ? daj mi koniecznie znać jak tam wrażenia :)

ks górnik brzeszcze
Awatar użytkownika
ewana
Posty: 74
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:08

Re: perfumik.pl - opinie

Post autor: ewana »

doszło doszło. jakoś tak bardzo szybko, chyba po 2 dniach :) ogólnie jestem zachwycona :) zapachy są rzeczywiście bardzo wyraziste a przy tym trwałe :) Już przymierzam się do kolejnego zamówienia, tym razem wezmę też coś dla męża :)
Awatar użytkownika
kinia85
Posty: 58
Rejestracja: 14 maja 2019, 13:42

Re: perfumik.pl - opinie

Post autor: kinia85 »

no i super ewana, że jesteś zadowolona :) nie wiem czy śledzisz stronkę na bieżąco ale ostatnio widziałam, ze oferta została rozszerzona także o oryginalne perfumy w większych objętościach ( od 30 ml w górę).
Awatar użytkownika
Tikota
Posty: 10
Rejestracja: 25 lut 2020, 18:04

Re: perfumik.pl - opinie

Post autor: Tikota »

https://www.szafa-bobasa.pl/ubranka-nie ... kapielowe/ polecam!!
Awatar użytkownika
Vivienne00
Posty: 1
Rejestracja: 04 kwie 2020, 15:49

Re: perfumik.pl - opinie

Post autor: Vivienne00 »

Poczytajcie sobie o tych internetowych perfumeriach np. w tym wątku Nie wiedziałam, że takie rzeczy się ludziom przytrafiają... :shock:
Awatar użytkownika
Migotka
Posty: 477
Rejestracja: 08 maja 2019, 19:36

Re: perfumik.pl - opinie

Post autor: Migotka »

Ja lubię mieć perfumy zawsze przy sobie, dlatego też często kupuję perfumetki w mniejszych rozmiarach, które bez problemu mieszczą się w każdej torebce :) Najczęściej kupuję je w sklepie internetowym https://perfumetki.pl/, gdzie mają spory wybór i naprawdę bardzo atrakcyjne, niewygórowane ceny ;) Polecam i Wam się tam rozejrzeć :)
ODPOWIEDZ