Perfumy na święta

Wszystko o perfumach, świecie zapachów i kosmetyków. Rozmawiamy o kompozycjach zapachowych, wyjątkowych kombinacjach i aromatach.
elenoroś

Perfumy na święta

Post autor: elenoroś »

Cześć wszystkim. Wiem, że dopiero październik, ale czas szybko leci, a ja lubię mieć już za wczasu wszystko zaplanowane. W tym roku na święta przyjeżdżają moje siostry i chcę im kupić w prezencie jakieś naprawę ładne perfumy, markowe, cena nie gra roli. Zapach musi być trwały. Najlepiej coś z wyższej półki
baśkacza

Re: Perfumy na święta

Post autor: baśkacza »

elenoroś pisze: ↑19 paź 2021, 20:24 Cześć wszystkim. Wiem, że dopiero październik, ale czas szybko leci, a ja lubię mieć już za wczasu wszystko zaplanowane. W tym roku na święta przyjeżdżają moje siostry i chcę im kupić w prezencie jakieś naprawę ładne perfumy, markowe, cena nie gra roli. Zapach musi być trwały. Najlepiej coś z wyższej półki
O bardzo ciekawy wątek, dołączę się do pytania, bo moim zdaniem najwyższa pora już zastanawiać się nad prezentami. Niedługo w ogóle black friday, może jakieś fajne promki będą :)
łapucha

Re: Perfumy na święta

Post autor: łapucha »

Z chęcią bym coś doradziła, ale nie piszesz jakie zapachy Twoje siostry lubią. Bo mam namiar na bardzo fajną perfumerię online mianowicie https://aleperfumeria.pl/pl/ i zdecydowanie polecam tutaj robić zakupy - jest szeroki wybór i naprawdę sporo promocji się pojawia. W październiku w dodatku dostawa jest darmowa przy zakupach powyżej 99 zł
eleonoroś

Re: Perfumy na święta

Post autor: eleonoroś »

No tak racja, faktycznie nie napisałam. Nie mają one jakoś ściśle sprecyzowanych gustów co do zapachów, jednak pewna jestem że jedna woli kwiatowe nuty, druga bardziej zmysłowe więc w tym kierunku bym podążała. I jeszcze przy okazji powiedzcie mi czy lepiej woda perfumowana czy esencja perfum? Co jest trwalsze
Lusia31

Re: Perfumy na święta

Post autor: Lusia31 »

W sklepie https://tanie-zakupy.pl/ możecie znaleźć wiele perfum inspirowanych znanymi markowymi zapachami, za bardzo fajną cenę. Testowałam niektóre zapachy i mam wrażenie, że trzymają się dłużej niż oryginały, a zapach jest prawie taki sam :) Do tego możecie tam znaleźć mnóstwo ciekawych pomysłów na prezenty dla całej rodziny. Ja na urodziny kupiłam mężowi kilka narzędzi, a dzieciakom kupuje bardzo ciekawe zabawki ; )
binny

Re: Perfumy na święta

Post autor: binny »

eleonoroś pisze: ↑23 paź 2021, 1:06 No tak racja, faktycznie nie napisałam. Nie mają one jakoś ściśle sprecyzowanych gustów co do zapachów, jednak pewna jestem że jedna woli kwiatowe nuty, druga bardziej zmysłowe więc w tym kierunku bym podążała. I jeszcze przy okazji powiedzcie mi czy lepiej woda perfumowana czy esencja perfum? Co jest trwalsze
Esencja ma większy procent zaperfumowania, jest bardziej skoncetrowana. Osobiście nigdy esencji nie kupuję, tylko wody perfumowane i tak są bardzo trwałe. Na ubraniach potrafią wiele dni się utrzymywać, gwarantuję. Zwłaszcza jeśli chodzi o takie marki jak Chanel czy Dior i je właśnie polecam.
grabka

Re: Perfumy na święta

Post autor: grabka »

elenoroś pisze: ↑19 paź 2021, 20:24 Cześć wszystkim. Wiem, że dopiero październik, ale czas szybko leci, a ja lubię mieć już za wczasu wszystko zaplanowane. W tym roku na święta przyjeżdżają moje siostry i chcę im kupić w prezencie jakieś naprawę ładne perfumy, markowe, cena nie gra roli. Zapach musi być trwały. Najlepiej coś z wyższej półki
Ja też zawsze lubie miec wszystko zawczasu ogarniete :) sama sie zastanawiam nad zakupem jakichs eleganckich perfum, ale obawiam sie, że nie trafie z zapachem i co wtedy??
kwiatek131

Re: Perfumy na święta

Post autor: kwiatek131 »

Witam wszystkie osoby zainteresowane tematem perfum. Jeżeli chodzi o mnie, to wybór perfum jest zawsze trudną decyzją, poniewaz nigdy nie moge się zdecydować jakie perfumy zakupić. Uważam, że obecnie wybór perfum jest ogromny, w sieci można znalezc mnóstwo tańszych zamienników, których ja nie jestem zwolennikiem, ponieważ często mają paskudny zapach. Moim zdaniem perfumy są również idealnym pomysłem na prezent, jakie Wy macie zdanie w tym temacie?
klonik

Re: Perfumy na święta

Post autor: klonik »

Myślę, że warto zastanowić się nad prezentami na Wielkanoc. Co was inspiruje? Osobiście skłaniam się ku temu zestawowi świątecznemu: https://smaczajama.pl/pl/p/Zestaw-Swiat ... 100g/13651. Ogólnie oferta tego sklepu bardzo mi się podoba, więc zdecydowanie warto tam zajrzeć.
ODPOWIEDZ