Zestaw obowiązkowy

Najlepsze męskie perfumy, wody perfumowane i wody toaletowe. Niezbędny element pielęgnacji każdego dbającego o siebie mężczyzny.
Awatar użytkownika
Bohdan
Posty: 10
Rejestracja: 08 sty 2019, 7:08

Zestaw obowiązkowy

Post autor: Bohdan »

Wydaje mi się, że poza takimi elementami wyglądu, jak schludny ubiór, wystylizowane nienagannie włosy i piękny zapach (mój ulubiony Lacoste), mężczyzna powinien również zadbać o inne elementy wyglądu. Ja zwracam uwagę na dłonie i zęby. Takie zboczenie, ale według mnie, świadczy o człowieku.
Awatar użytkownika
Agat
Posty: 5
Rejestracja: 06 lut 2019, 20:39

Re: Zestaw obowiązkowy

Post autor: Agat »

Hehe to mamy coś wspólnego, bo ja też często patrzę na zęby. Takie zboczenie zawodowe, bo jestem higienistką z zawodu:) Nie wyobrażam sobie, żeby moje zęby były w związku z tym zaniedbane bo są jakby wizytówką mnie. Żeby było idealnie, brakuje tylko lśniącej bieli. Dlatego zastanawiam się nad założeniem licówek takich jak tu https://www.declinic.pl/licowki-w-pogoni-za-natura/
Awatar użytkownika
Korkova_12
Posty: 17
Rejestracja: 05 lut 2019, 16:21

Re: Zestaw obowiązkowy męskich perfum

Post autor: Korkova_12 »

Mój mąż np. nie używa perfum, ani nie ma licówek, a dobrze pachnie i super wygląda, czasem stosuje wodę toaletową Calvina Kleina Euphoria to chyba mój ulubiony zapach męski. Inne mi się źle kojarzą... :-p
Awatar użytkownika
Lucynka
Posty: 14
Rejestracja: 28 sty 2019, 9:53

Re: Zestaw obowiązkowy

Post autor: Lucynka »

Jak dla mnie to całokształt jest ważny. Zapach, zęby, dłonie, twarz i to jak o siebie dba - czy pali papierosy, czy np. jest fanem zdrowego żywienia. Mówi się, że kobiety zwracają uwagę na zapach a faceci są wzrokowcami - coś w tym jest, dlatego zawsze kupuję mojemu facetowi dobre perfumy :)
Awatar użytkownika
Karolina
Posty: 15
Rejestracja: 04 sty 2019, 12:13

Re: Zestaw obowiązkowy

Post autor: Karolina »

Jeśli już mowa o perfumach to mój ulubiony męski zapach to zdecydowanie woda kolońska Abercrombie & Fitch Fierce. Jednak mój chłopak za nim nie przepada - macie jakieś pomysły jak namówić go na używanie tych perfum? Inne rzeczy na jakie zwracam uwagę to oczywiście dłonie - jeśli facet ma brzydkie lub poobgryzane paznokcie to jak dla mnie jest skreślony.
Awatar użytkownika
00QUEEN00
Posty: 28
Rejestracja: 17 sty 2019, 9:45

Re: Zestaw obowiązkowy

Post autor: 00QUEEN00 »

Karolina pisze: ↑23 kwie 2019, 14:55 Jeśli już mowa o perfumach to mój ulubiony męski zapach to zdecydowanie woda kolońska Abercrombie & Fitch Fierce. Jednak mój chłopak za nim nie przepada - macie jakieś pomysły jak namówić go na używanie tych perfum? Inne rzeczy na jakie zwracam uwagę to oczywiście dłonie - jeśli facet ma brzydkie lub poobgryzane paznokcie to jak dla mnie jest skreślony.
Może po prostu z nim pogadaj? Rozmowa to najlepszy sposób na każdy problem
Awatar użytkownika
elwira
Posty: 93
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:00

Re: Zestaw obowiązkowy

Post autor: elwira »

Szukałam różnych środków do regeneracji swoich włosów i szczerze to już straciłam nadzieję, że cokolwiek mi pomoże. Dopiero przyjaciółka mi uświadomiła, że są świetne produkty o cudownych właściwościach, Babuszka Agafia. Receptura tych szamponów opera się na tradycyjnych recepturach i mają lecznicze właściwości. Chyba zatem spróbuję i zamówię sobie jakiś na wypadanie włosów https://www.ceneo.pl/Szampony_do_wlosow ... Agafia.htm .
Awatar użytkownika
Sopelek
Posty: 39
Rejestracja: 23 sty 2019, 11:39

Re: Zestaw obowiązkowy

Post autor: Sopelek »

Według mnie to każdy powinien o siebie dbać. Niezależnie od płci. Również należę do osób, które zwracają uwagę na zapach... Nie tylko ten z ust, ale i ciała :) Dlatego bardzo lubię, jak facet używa dobrych perfum. Może to śmieszne, ale potrafię wyczuć czy to Armani, czy na przykład Ford :D

skup złomu miechów
Awatar użytkownika
maskali
Posty: 545
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:51

Re: Zestaw obowiązkowy

Post autor: maskali »

Polecam zobaczyć na ten artykuł wszystko jest wyjaśnione ! http://www.mocpotencji.pl/kto-moze-a-kt ... c-kamagry/
Awatar użytkownika
bobo
Posty: 13
Rejestracja: 09 wrz 2019, 11:23

Re: Zestaw obowiązkowy

Post autor: bobo »

Nie no zęby to podstawa. Wydaje nam się to oczywiste jednak jeśli rozmawiamy z kimś kogo uzębienie pozostawia wiele do życzenia to od razu inaczej go odbieramy. Ładne zęby to jednak nie jest jakiś olimpijski wyczyn, leczyć można i na NFZ a wybielać takimi środkami jak na przykład https://paski-crest.pl W stosunkowo rozsądnej cenie wiele można zdziałać.
Awatar użytkownika
Agnes
Posty: 206
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:12

Re: Zestaw obowiązkowy

Post autor: Agnes »

Odnośnie pielegnacji jamy ustnej - taka pasta do zębów z węglem świetnie sprawdzi się w przypadku gdy borykamy się z próchnicą czy stanami zapalnymi. Przy regularnym stosowaniu potrafi także rozjaśnić nasz usmiech i co ciekawe - nie trzeba wybierac sie na specjalne zabiegi wybielajace u dentysty. Takie pasty mozna zakupic w zestawie za dobra cenę w odpowiednim sklepie internetowym
Awatar użytkownika
Lilka
Posty: 68
Rejestracja: 04 lut 2020, 19:02

Re: Zestaw obowiązkowy

Post autor: Lilka »

Niedługo moi zestawem obowiązkowym oprócz szczoteczki i pasty do zębów będzie także aparat Invisalign. Cieszę się, że dostałam namiary na klinikę Atelier Uśmiechu na Ursynowie, ponieważ czeka mnie korekta zgryzu. Te najnowszej generacji nakładki wyglądają bardzo ładnie i nie szpecą zębów. Są po prostu przeźroczyste. Będę mogła bez kompleksów chodzić do pracy i spotykać się ze znajomymi.
Awatar użytkownika
mati
Posty: 64
Rejestracja: 10 paź 2019, 13:35

Re: Zestaw obowiązkowy

Post autor: mati »

W dzisiejszych czasach nikogo nie dziwi fakt, że faceci zaczęli bardziej o siebie dbać. W końcu oni także chcą się nienagannie prezentować i to pod każdym względem. Dlatego też coraz więcej na rynku jest dostępnych różnych kosmetyków przeznaczonych dla mężczyzn. Jak chociażby taka pasta do włosów dla mężczyzn. Tutaj https://beardman.pl/kategoria/pasty-do-wlosow taką właśnie znajdziecie. Myślę, że każdy facet co ma dłuższe włosy będzie z takiej pasy bardzo zadowolony
Maryśka

Re: Zestaw obowiązkowy męskich perfum

Post autor: Maryśka »

Korkova_12 pisze: ↑18 kwie 2019, 16:48 Mój mąż np. nie używa perfum, ani nie ma licówek, a dobrze pachnie i super wygląda, czasem stosuje wodę toaletową Calvina Kleina Euphoria to chyba mój ulubiony zapach męski. Inne mi się źle kojarzą... :-p
Woda toaletowa, czy perfumy... hmm dalej dla mnie ta sama funkcjonalność.

https://www.sephora.pl/p/euphoria-men-- ... 27601.html
Znalazłam całkiem niezłą cenę na te perfumy kelvin klein euphoria i szczerze się zastanawiam teraz czy nie zamówić swojemu misiakowi z okazji urodzin. Cena mnie trochę przeraża, ale mam nadzieję chociaż że się utrzymują dlugo i są wydajne.
ODPOWIEDZ