Zwrot podatku

Polecamy perfumerie i drogerie internetowe, dzielimy się informacjami o dobrych ofertach.
Gość

Zwrot podatku

Post autor: Gość »

Czy ktoś z Was starał się o zwrot podatku z Belgii? Za pracę w tamtym kraju? Myślę że należy mi się zwrot ale nie za bardzo wiem jak się zabrać za formalności.
Róża

Re: Zwrot podatku

Post autor: Róża »

Tak naprawdę jeśli faktycznie wykonywaliśmy pracę za granicą to oczywiście sam zwrot podatku również można uzyskać. Najlepiej sprawdź to w którejś z renomowanych firm, które zajmują się rozliczaniem podatku w Unii Europejskiej. Ja prowadząc firmę właśnie z takich możliwości korzystam.
Gaweł

Re: Zwrot podatku

Post autor: Gaweł »

Na dobrą sprawę jeśli chodzi o sam zwrot podatku to ja jestem zdania, że są to istotne kwestie. Przy okazji chciałbym każdego zachęcić do zapoznana się z wpisem https://teoriabiznesu.pl/pieniadze/jak- ... enta-w-uk/ aby wiedzieć jak opodatkować VAT sprzedaż w momencie wysłania towaru do Wielkiej Brytanii.
Wiesław

Re: Zwrot podatku

Post autor: Wiesław »

Są sytuacje, że faktycznie przy rozliczeniu okazuje się, że będzie nam się należał zwrot podatku. Ja jestem zdania, że także bardzo ciekawie na stronie https://manager24.pl/czym-jest-ulga-br/ opisano to czym tak naprawdę jest ulga B+R. muszę się przyznać, że niestety ale wcześniej w ogóle o niej nie słyszałem.
Wołek

Re: Zwrot podatku

Post autor: Wołek »

Z całą pewnością zwroty podatków są dość ważne ale moim zdaniem również jako przedsiębiorca warto jest wiedzieć czym jest podatek VAT OSS. Na pewno kliknij tutaj jeśli w ogóle jesteś zainteresowany takimi kwestiami i moim zdaniem na pewno warto jest co nieco na ten temat wiedzieć.
Rurka

Re: Zwrot podatku

Post autor: Rurka »

Ja tak naprawdę za bardzo nie kojarzę kiedy miałam jakiś zwrot podatku, ale oczywiście to wcale nie zwalnia mnie z tego, aby nie orientować się w tym co będzie się działo w podatkach wraz z nadejściem 2022 roku. Muszę przyznać, że odkąd prowadzę własną działalność gospodarczą to właśnie ta tematyka jak najbardziej mnie interesuje. Nawet niedawno natrafiłam na bardzo ciekawy artykuł http://www.secus.pl/zmiany-podatkowe-w- ... -nas-czeka gdzie te zmiany zostały dokładnie opisane.
ODPOWIEDZ