Paznokcie hybrydowe

Jak wybrać idealne perfumy? Jak i gdzie kupować przez internet? Jak nie zginąć w ogromie informacji o składnikach, nutach zapachowych i aromatach? Radzimy, przestrzegamy, pomagamy.
Iśma

Paznokcie hybrydowe

Post autor: Iśma »

Do tej pory moimi dłońmi, ale i stopami zajmowała się tylko stylistka w salonie, ale jakiś czas temu stwierdziłam, że kurczę, dlaczego nie zainwestować w szkolenie ze stylizacji i nie zacząć robić sobie pazurków samodzielnie? Kupiłam świetnej jakości lakiery hybrydowe z Victoria Vynn i zamierzam jutro działać :)
ZdrojkowaŚ

Re: Paznokcie hybrydowe

Post autor: ZdrojkowaŚ »

Iśma pisze: ↑28 wrz 2021, 16:58 Do tej pory moimi dłońmi, ale i stopami zajmowała się tylko stylistka w salonie, ale jakiś czas temu stwierdziłam, że kurczę, dlaczego nie zainwestować w szkolenie ze stylizacji i nie zacząć robić sobie pazurków samodzielnie? Kupiłam świetnej jakości lakiery hybrydowe z Victoria Vynn i zamierzam jutro działać :)
Ja tutaj https://fajnepaznokcie.pl/czym-sie-rozn ... brydowych/ czytam o paznokciach hybrydowych i żelowych. Osobiście wolę robić hybrydy na naturalnej płytce, a Wy? Jakie paznokcie lubicie robić sobie najbardziej?
sabka8923

Re: Paznokcie hybrydowe

Post autor: sabka8923 »

Iśma pisze: ↑18 paź 2021, 23:45 Do tej pory moimi dłońmi, ale i stopami zajmowała się tylko stylistka w salonie, ale jakiś czas temu stwierdziłam, że kurczę, dlaczego nie zainwestować w szkolenie ze stylizacji i nie zacząć robić sobie pazurków samodzielnie? Kupiłam świetnej jakości lakiery i zamierzam jutro działać :)
Jakis czas temu zrobiłam sobie przerwę od hybryd, pomimo tego, że moje paznokcie nie były w złym stanie, chciałam dać im odetchnąć i kupiłam polecaną przez wiele osób odżywkę Eveline Diament. Odżywka jest polecana do słabych, kruchych i łamliwych paznokci, u mnie faktycznie dodatkowo jeszcze wzmocniła, ale przede wszystkim, pięknie wygląda na paznokciach.

Obrazek
AldonkaŚ234

Re: Paznokcie hybrydowe

Post autor: AldonkaŚ234 »

Ja niestety nie mam takich zdolności i nigdy nie pomaluję sobie paznokci dokładnie i dlatego przestałam z tym walczyć i na paznokcie chodzę do sprawdzonego salonu. Najczęściej na paznokcie chodzę do tego punktu u mnie we Wrocławiu https://maniq.pl/kontakt i teraz właśnie wróciłam od nich i zrobiłam sobie piękne świąteczna paznokietki ze świątecznymi worami. Pani, która robiła mi paznokcie wykonała kawał dobrej, artystycznej roboty i na moich paznokciach można podziwiać Mikołaja, świąteczne candy cane, ciastka i pięknego elfa.
ODPOWIEDZ