Remont bez malowania ścian?

Jak wybrać idealne perfumy? Jak i gdzie kupować przez internet? Jak nie zginąć w ogromie informacji o składnikach, nutach zapachowych i aromatach? Radzimy, przestrzegamy, pomagamy.
Sabimiła63

Remont bez malowania ścian?

Post autor: Sabimiła63 »

Bardzo klimatycznie i nowocześnie wyglądają ozdobne panele ścienne linerio https://www.vox.pl/produkt-panel-lineri ... 55835.html. Nadają wnętrzu oryginalnego wyglądu i pozwalają wyznaczyć wnętrzu odpowiednie strefy. Podczas remontu postanowiliśmy, że nie będziemy malować ścian tylko zamontujemy takie panele.

(Nadają wnętrzu oryginalnego wyglądu i pozwalają wyznaczyć wnętrzu odpowiednie strefy. Podczas remontu postanowiliśmy, że nie będziemy malować ścian tylko zamontujemy takie panele.)
Monia38

Re: Remont bez malowania ścian?

Post autor: Monia38 »

Jak dla mnie ściany muszą być pomalowane. Innego rozwiązania po prostu nie widzę. Jak jesteśmy przy tym temacie to może macie jakieś namalowanie ścian i sufitów porady ? Na stronie Dulux znalazłam już ciekawy wpis na ten temat, ale może dodacie coś od siebie?
syśkaa

Re: Remont bez malowania ścian?

Post autor: syśkaa »

W ostatnich tygodniach rozważam zakup jak farba do drewna na zewnątrz niebieska Zauważyłam, że na rynku dostępnych jest wiele różnych produktów, co daje szeroki wybór. Dodatkowo, większość farb wydaje się być bardzo wydajna, co przekłada się na korzystne stosunek jakości do ceny.
ODPOWIEDZ