Aplikacje ułatwiające szukanie wyprzedaży i przecen?

Różności. Wątek nie tylko o perfumach.
Awatar użytkownika
Pachnidlo
Posty: 23
Rejestracja: 12 mar 2019, 15:08

Aplikacje ułatwiające szukanie wyprzedaży i przecen?

Post autor: Pachnidlo »

Aplikacje ułatwiające szukanie wyprzedaży i przecen?
Znacie jakieś fajne?

Na razie mam apkę dinga na gazetki promocyjne z takich sklepów jak np Media Markt, Ikea, Castorama, Lidl, Carrefour itd, i przyznam że bardzo wygodnie się u nich sprawdza co jaki sklep rzucił fajnego w gazetce, bo jak się dobrze czasowo sprężyć to zanim ludzie wykupią to można szybko ofertę dla siebie wziąć.
Czy z nowych rzeczy czy koszy, czy promocji i przecen.
Ale chętnie poza tą aplikacją jeszcze bym przygarnęła i inne.

Zapodajcie co u was się sprawdza:)
Awatar użytkownika
sayhey
Posty: 136
Rejestracja: 10 cze 2019, 5:16

Re: Aplikacje ułatwiające szukanie wyprzedaży i przecen?

Post autor: sayhey »

U mnie teraz głównie robię zakupy spożywcze i na nich bym się zatrzymała. Sprawdzacie promocje w sklepach jak kupujecie jedzenie? Nie ma co kupować jak popadnie, cały czas trzeba starać się oszczędzać. Zobaczcie na stronę Lewiatan gazetka jakie promocje mają aktualnie. Na pewno znacie dobrze ten sklep. Nie brakuje ich w całym kraju. Sama koło siebie mam 3 dokładnie. I w każdym niskie ceny, świeże produkty i liczne promocje. A nie ma problemu z dostępnością, wszystkie produkty są i obsługa bardzo miła i pomocna. Na stronę jak zajrzycie to również możecie znaleźć liczne przepisy na dania, porady dotyczące nie tylko gotowania. I informacje o programie lojalnościowym.
Awatar użytkownika
koralowa
Posty: 82
Rejestracja: 08 cze 2019, 11:16

Re: Aplikacje ułatwiające szukanie wyprzedaży i przecen?

Post autor: koralowa »

A czy robicie zakupy w Carrefour? Oni obecnie mają świetne rabaty 20% na produkty marki własnej. Wystarczy zainstalować ich aplikację mobilną.
Awatar użytkownika
divenszi
Posty: 124
Rejestracja: 08 maja 2020, 13:12

Re: Aplikacje ułatwiające szukanie wyprzedaży i przecen?

Post autor: divenszi »

Ja korzystam tylko z apek poszczególnych sklepów. Przeglądanie w nich oferty jest wygodniejsze.

automat do bramy hormann
ODPOWIEDZ