Autoklaw do salonu kosmetycznego - jaki wybrać

Różności. Wątek nie tylko o perfumach.
Reśka

Autoklaw do salonu kosmetycznego - jaki wybrać

Post autor: Reśka »

Witam!
Jaką autoklawę wybrać według Was do salonu kosmetycznego, macie może dla mnie jakieś ciekawe propozycje warte uwagi w tym zakresie. Będę wdzięczny za konkrety i mam nadzieję, że z Waszą pomocą uda mi się wybrać jak najlepszą opcję w tym zakresie. Pozdrawiam :)
Fośka

Re: Autoklaw do salonu kosmetycznego - jaki wybrać

Post autor: Fośka »

W mojej opinii liczy się przede wszystkim wysoka jakość i funkcjonalność w codziennej pracy salonu kosmetycznego, dlatego warto poszukać modeli które mają odpowiednią wydajność sterylizacji większych pakietów narzędzi. My używamy akurat modelu autoklawy Enbio S https://finefactory.pl/106532-autoklaw- ... 90mmx135mm zdecydowanie daje radę. Do tego zapewnia automatyczne raportowanie i dość prosty w obsłudze ;)
Baneśka

Re: Autoklaw do salonu kosmetycznego - jaki wybrać

Post autor: Baneśka »

Także uważam, że to po prostu bardzo dobry model i co do tej hurtowni kosmetycznej również jestem przekonany, ponieważ można znaleźć u nich szeroki wybór jeśli chodzi o narzędzia, akcesoria i wyposażenia salonu w fotele kosmetyczne, czy również sprzęty do manicure. Enbio S jest z nami od kilku miesięcy, do sterylizacji narzędzi nie ma nic lepszego.

champion n10y
Reśka

Re: Autoklaw do salonu kosmetycznego - jaki wybrać

Post autor: Reśka »

Baneśka pisze: ↑19 wrz 2021, 22:41 Także uważam, że to po prostu bardzo dobry model i co do tej hurtowni kosmetycznej również jestem przekonany, ponieważ można znaleźć u nich szeroki wybór jeśli chodzi o narzędzia, akcesoria i wyposażenia salonu w fotele kosmetyczne, czy również sprzęty do manicure. Enbio S jest z nami od kilku miesięcy, do sterylizacji narzędzi nie ma nic lepszego.
Super, dzięki wielkie za informacje! Na pewno sprawdzę, liczę że temat jeszcze się rozwinie :)
Mireśka

Re: Autoklaw do salonu kosmetycznego - jaki wybrać

Post autor: Mireśka »

Dokładnie, po prostu warto wybrać dobrej jakości rozwiązania które skutecznie pozwolą Wam dezynfekować narzędzia w większej ilości jednocześnie to uważam, że tutaj warto wymienić model Enbio S https://finefactory.pl/106532-autoklaw- ... 0mmx135mm- który na ten moment na rynku jest jednym z najlepszych tego typu urządzeń. W FineFactory mają jedną z najlepszych ofert i do tego złapiecie kod rabatowy "ENBIO200" żeby jeszcze obniżyć sobie tą cenę.
ODPOWIEDZ