Co na włosy?

Różności. Wątek nie tylko o perfumach.
Kaśka23

Co na włosy?

Post autor: Kaśka23 »

Zauważyłam, że po tym lecie strasznie pogorszyły się moje włosy. Mam wrażenie, że już dawno nie wyglądały one tak źle. Przez tę całą pandemię nie chcę chodzić po fryzjerach, a jednak chciałabym wyglądać dobrze. Znacie coś na włosy, dzięki czemu nie będą one wyglądały jak siano? Mam z tym poważny problem.
Łucja22

Re: Co na włosy?

Post autor: Łucja22 »

A stosujesz jakieś konkretne kosmetyki do włosów? W sumie jeśli nie chcesz chodzić teraz po fryzjerach, to jest to jedyne sensowne rozwiązanie. Mi na wysuszone włosy bardzo pomogły szampon i odżywka Duo Inoar, więc może i u Ciebie to zadziała. Mam zdecydowanie bardziej nawilżone włosy, dzięki czemu wyglądają o wiele lepiej.
Mirosława

Re: Co na włosy?

Post autor: Mirosława »

Ja miałam przez pewien czas fazę na ciągłe zmiany fryzur w salonie, ale moje włosy po czasie się zbuntowały i przestały tak fajnie wyglądać :D Akurat ten zestaw Duo od Inoara mi bardzo pomóc. Końcówki przestały się tak rozdwajać, a same włosy przestały się tak bardzo wysuszać.
Tośka21

Re: Co na włosy?

Post autor: Tośka21 »

Miałam produkty od Inoar i pryznaję, że u mnie sprawdziły się super. Włosy w końcu mam nawilżone i nie muszę się wkurzać za każdym razem przy czesaniu.
Elżbieta

Re: Co na włosy?

Post autor: Elżbieta »

Przyznaję, ten zestaw Inoar Duo jest warty sprawdzenia. Jeśli macie bardzo zniszczone włosy, to bez problemu powinien Wam pomóc. U mnie się udało, a włosy miałam naprawdę w złym stanie :D
Gość

Re: Co na włosy?

Post autor: Gość »

Zmieniłam szampon na hairmedic z https://haircure.pl dzięki niemu moje włosy szybciej rosną i nie wypadają. Zaczęłam olejować włosy, nakładać maseczki domowej roboty np. z jaj albo avokado. Staram się je jak najmniej suszy, prostownicy nie używam w ogóle. Od niedawna suplementuje witaminy. Przede wszytskim D dobrze wpływa na kondycję włosów. 2000 jednostek od razu kup.
Awatar użytkownika
peregrin
Posty: 67
Rejestracja: 03 lut 2020, 14:56

Re: Co na włosy?

Post autor: peregrin »

Ja kupiłam specjalne kosmetyki anwen na włosy tez. Może one Ci pomogą? Niemały wpływ na wypadanie włosów ma też pora roku, przykładowo z tego co czytałam to ponoć w zimie wypadają częściej. A jeśli chcesz zadziałać intensywniej, bo już Ci nic nie pomoze to do lekarza, do trychologa albo dermatologa
Bożena

Re: Co na włosy?

Post autor: Bożena »

Oj tak, ten Inoar Duo jest mega. Sama go stosuję od dawna i widzę u siebie mega różnicę. Wcześniej stosowałam różne szampony i dawało to bardzo średni efekt. Dopiero teraz ma poczucie, że moje włosy wyglądają zdecydowanie lepiej.
Awatar użytkownika
polka
Posty: 38
Rejestracja: 05 paź 2019, 16:18

Re: Co na włosy?

Post autor: polka »

Jeśli potrzebujesz pomocy, to poszukaj jej w sklepie Organiczne Włosy. Gdy ja miałam problem z włosami, to doradzili mi ten produkt https://organicznewlosy.pl/mleczko-plex ... 36280.html. Jest to mleczko, które zadziałało na moje włosy cudownie. Są teraz o wiele zdrowsze oraz bardziej lśniące. Warto jednak czasem zapytać profesjonalistów ;)
Aniołek

Re: Co na włosy?

Post autor: Aniołek »

Jak dla mnie, te produkty od Inoar powinny sprawdzić się wystarczająco skutecznie. W końcu dzisiaj można w prosty sposób poprawić kondycję swojego włosa, co mnie bardzo cieszy.
ODPOWIEDZ