Filtry w samochodzie

Różności. Wątek nie tylko o perfumach.
Awatar użytkownika
Małaczarna
Posty: 28
Rejestracja: 13 sie 2019, 13:28

Filtry w samochodzie

Post autor: Małaczarna »

Czy w każdym aucie występują filtry DPF? Muszę przyznać, że zupełnie się na tym nie znam dlatego szukam pomocy na męskim forum. Widziałam, że istnieje taka firma http://turbospec.pl/, która zajmuje się ich regeneracją. Chciałabym się dowiedzieć po czym poznać, że taki filtr nadaje się do regeneracji.
Awatar użytkownika
Migotka
Posty: 478
Rejestracja: 08 maja 2019, 19:36

Re: Filtry w samochodzie

Post autor: Migotka »

A jakie jeszcze inne części w samochodzie musieliście kiedykolwiek poddać regeneracji? Ja na przykład musiałam ostatnio skorzystać z oferty firmy https://takiewaly.pl/regeneracja-mostow-napedowych/, która jak widać zajmuje się regeneracją mostów napędowych. Taka naprawa na szczęście wcale dużo mnie nie kosztowała, więc w razie czego polecam tych specjalistów ;)
Awatar użytkownika
Dejna
Posty: 66
Rejestracja: 13 mar 2019, 11:37

Re: Filtry w samochodzie

Post autor: Dejna »

Dobre i przede wszystkim czyste filtry do podstawa w każdym aucie. Jeśli szukacie filtrów oryginalnych wysokiej jakości to zerknijcie na ofertę sklepu motoryzacyjnego France Car. Tu możecie kupić części i akcesoria to takich aut jak peugeot, renault, citroen czy dacia. Części wysyłane są szybko w bardzo dobrze zabezpieczonej przesyłce.
ODPOWIEDZ