gdzie wyrwać ósemkę w Gdyni ? Pomocy!

Różności. Wątek nie tylko o perfumach.
Awatar użytkownika
ewana
Posty: 74
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:08

gdzie wyrwać ósemkę w Gdyni ? Pomocy!

Post autor: ewana »

Witajcie :) potrzebuje pomocy na szybko - możecie polecić jakiś dobry gabinet stomatologiczny w Gdyni, gdzie fachowo zajmą się wyrwaniem ósemki ? Dentysta, u którego robiłam prześwietlenie chyba nie bardzo chciał się tego podjąć bo wyrwanie może być trudne stąd szukam dobrego fachowca. Z góry dziękuje za pomoc!
Awatar użytkownika
milcia
Posty: 6
Rejestracja: 17 mar 2020, 18:50

Re: gdzie wyrwać ósemkę w Gdyni ? Pomocy!

Post autor: milcia »

o kurcze ja też mam do usunięcia na pewno 3 ósemki ale póki co odkładam na później... panicznie się boje tym bardziej, ze do tej pory miałam tylko jedną ekstrakcję i to kilkanaście ładnych lat temu hehe btw jestem z południowej części kraju więc jeśli chodzi o namiar na gabinet to niestety nie pomogę :(
Awatar użytkownika
kinia85
Posty: 58
Rejestracja: 14 maja 2019, 13:42

Re: gdzie wyrwać ósemkę w Gdyni ? Pomocy!

Post autor: kinia85 »

ojej współczuje ja też miałam tzw zatrzymaną ósemkę ale jak się okazało wyrwanie to była dosłownie chwila ( przynajmniej dla mnie). ja byłam w platinum dent na placu Górnośląskim. Polecam z czystym sumieniem!
Awatar użytkownika
ewana
Posty: 74
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:08

Re: gdzie wyrwać ósemkę w Gdyni ? Pomocy!

Post autor: ewana »

bardzo dziękuje za odzew :) postaram się z nimi skontaktować i umówić jakoś w najbliższym możliwym terminie. Na szczęście póki co nic mnie nie boli no ale mam świadomość, ze im szybciej to zrobię tym lepiej. To mówisz kinia85, że nie muszę panikować? nie będzie boleć :) ?
Awatar użytkownika
kinia85
Posty: 58
Rejestracja: 14 maja 2019, 13:42

Re: gdzie wyrwać ósemkę w Gdyni ? Pomocy!

Post autor: kinia85 »

haha tez jestem panikarą w tej kwestii i uwierz mi strach ma tylko duże oczy. Jak trafisz do dobrego chirurga ( a w platinum dent taki jest ) to zanim się obejrzysz będzie już po wszystkim. mi się tu wszystko tak sposobało, ze teraz jestem ich regularną pacjentką ( a dojeżdzam tu z Gdańska).
Awatar użytkownika
orchidea
Posty: 28
Rejestracja: 11 wrz 2019, 21:42

Re: gdzie wyrwać ósemkę w Gdyni ? Pomocy!

Post autor: orchidea »

A czy któryś z polecanych przez Was gabinetów jest w jakiś szczególny sposób przyjazny dzieciom. Chyba powinnam zalakować córce zęby. Trochę czytałam o tych wszystkich nowoczesnych lakierach i lakach, wolałabym jednak zasięgnąć porady u specjalisty.
Awatar użytkownika
ewana
Posty: 74
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:08

Re: gdzie wyrwać ósemkę w Gdyni ? Pomocy!

Post autor: ewana »

kinia85 bardzo dziękuje za miłe słowo i wsparcie :) boję się jakby nieco mniej haha :) póki co ból zwiazany z tą ósemką minął i jak tylko będzie to możliwe ( podziębiona jestem obecnie ) to na pewno się do nich zapisze :)
Awatar użytkownika
kinia85
Posty: 58
Rejestracja: 14 maja 2019, 13:42

Re: gdzie wyrwać ósemkę w Gdyni ? Pomocy!

Post autor: kinia85 »

fajnie, ze mogłam Cię chociaż tak wesprzeć :) orchidea i tak spokojnie możesz się do platinum dent wybrać także z dzieckiem, mają super podejście do takich małych pacjentów - mój synek uwielbia ciocie i nigdy nie protestuje jak trzeba zrobić przegląd czy nawet jakieś drobne leczenie :)
ODPOWIEDZ