klej do butów

Różności. Wątek nie tylko o perfumach.
dżoanka

Re: klej do butów

Post autor: dżoanka »

wuką pisze: ↑22 maja 2021, 18:55 Znacie jakieś dobre kleje do butów? Czy da się w domowych warunkach je naprawić skutecznie?
Da się, poszukaj kleju tadam, super się sprawdza, do różnego rodzaju obuwia. Kleiłam nim już dzieci buty sportowe, swoje czółenka, botki i wszystko świetnie się trzyma.
wuką

Re: klej do butów

Post autor: wuką »

dżoanka pisze: ↑30 maja 2021, 21:32
wuką pisze: ↑22 maja 2021, 18:55 Znacie jakieś dobre kleje do butów? Czy da się w domowych warunkach je naprawić skutecznie?
Da się, poszukaj kleju tadam, super się sprawdza, do różnego rodzaju obuwia. Kleiłam nim już dzieci buty sportowe, swoje czółenka, botki i wszystko świetnie się trzyma.
super, że mi ten klej poleciłaś, znalazłam w kiosku i naprawiłam skutecznie buty i swoje i dziecka
oetądam

Re: klej do butów

Post autor: oetądam »

Witam! Wuką, domowej naprawy butów dokonasz przy pomocy kleju TADAM® To klej, którego głównym przeznaczeniem jest naprawa butów sportowych. Jest on elastyczny i dzięki swoim właściwościom służy do napraw różnych części butów: czubków, brzegów, zapiętków, obcasów, podeszw i cholewek.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
dośka

Re: klej do butów

Post autor: dośka »

oetądam pisze: ↑07 cze 2021, 17:09 Witam! Wuką, domowej naprawy butów dokonasz przy pomocy kleju TADAM® To klej, którego głównym przeznaczeniem jest naprawa butów sportowych. Jest on elastyczny i dzięki swoim właściwościom służy do napraw różnych części butów: czubków, brzegów, zapiętków, obcasów, podeszw i cholewek.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
Czy takie sklejone buty nie rozpadną się po pierwszym kontakcie z wodą, jak je myć?
Wuką

Re: klej do butów

Post autor: Wuką »

dośka pisze: ↑27 cze 2021, 16:02
oetądam pisze: ↑07 cze 2021, 17:09 Witam! Wuką, domowej naprawy butów dokonasz przy pomocy kleju TADAM® To klej, którego głównym przeznaczeniem jest naprawa butów sportowych. Jest on elastyczny i dzięki swoim właściwościom służy do napraw różnych części butów: czubków, brzegów, zapiętków, obcasów, podeszw i cholewek.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
Czy takie sklejone buty nie rozpadną się po pierwszym kontakcie z wodą, jak je myć?
już kilka razy myłam moje buty, chodzilam w nich po deszczu, nic się jak do tej pory nie rozkleiło
Łucja

Re: klej do butów

Post autor: Łucja »

Wuką pisze: ↑14 lip 2021, 9:04
dośka pisze: ↑27 cze 2021, 16:02
oetądam pisze: ↑07 cze 2021, 17:09 Witam! Wuką, domowej naprawy butów dokonasz przy pomocy kleju TADAM® To klej, którego głównym przeznaczeniem jest naprawa butów sportowych. Jest on elastyczny i dzięki swoim właściwościom służy do napraw różnych części butów: czubków, brzegów, zapiętków, obcasów, podeszw i cholewek.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
Czy takie sklejone buty nie rozpadną się po pierwszym kontakcie z wodą, jak je myć?
już kilka razy myłam moje buty, chodzilam w nich po deszczu, nic się jak do tej pory nie rozkleiło
Ja swoje nawet piorę w pralce na programie do butów i nic się nie dzieje
oętadam

Re: klej do butów

Post autor: oętadam »

Witam! Dośka, buty sklejone klejem Tadam na pewno nie rozpadną się po krótkim kontakcie z wodą. Należy unikać wystawiania butów na ciągły deszcz. Buty możesz myć ściereczką z wodą lub prać w pralce.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
Żaneta

Re: klej do butów

Post autor: Żaneta »

Właśnie rozkleiły mi się moje ulubione buty na siłownie. Wolę nie kupować nowych, bo to będzie skutkowała otarciami i pęcherzami przez jakiś czas, więc wolę podkleić te podeszwy i używać nadal, jeśli się da, zwłaszcza, że buty nie wyglądają na zniszczone. Wiem już, ze kupię w tym celu klej tadam, ale czy przed klejeniem musze też czymś specjalnych wyczyścić podeszwę? Odtłuścić? Czy wystarczy zwykłe mycie?
aśka_x

Re: klej do butów

Post autor: aśka_x »

Żaneta pisze: ↑16 sie 2021, 1:39 Właśnie rozkleiły mi się moje ulubione buty na siłownie. Wolę nie kupować nowych, bo to będzie skutkowała otarciami i pęcherzami przez jakiś czas, więc wolę podkleić te podeszwy i używać nadal, jeśli się da, zwłaszcza, że buty nie wyglądają na zniszczone. Wiem już, ze kupię w tym celu klej tadam, ale czy przed klejeniem musze też czymś specjalnych wyczyścić podeszwę? Odtłuścić? Czy wystarczy zwykłe mycie?
Warto przeczyścić, zawsze lepiej chwyci wtedy obie strony. Syfki, kurz czy inne paprochy zawsze osłabia każdy klej.
łagicziki

Re: klej do butów

Post autor: łagicziki »

aśka_x pisze: ↑20 sie 2021, 22:49
Żaneta pisze: ↑16 sie 2021, 1:39 Właśnie rozkleiły mi się moje ulubione buty na siłownie. Wolę nie kupować nowych, bo to będzie skutkowała otarciami i pęcherzami przez jakiś czas, więc wolę podkleić te podeszwy i używać nadal, jeśli się da, zwłaszcza, że buty nie wyglądają na zniszczone. Wiem już, ze kupię w tym celu klej tadam, ale czy przed klejeniem musze też czymś specjalnych wyczyścić podeszwę? Odtłuścić? Czy wystarczy zwykłe mycie?
Warto przeczyścić, zawsze lepiej chwyci wtedy obie strony. Syfki, kurz czy inne paprochy zawsze osłabia każdy klej.
Można przeczyścić np. alkoholem etylowym lub innym wysokoprocentowym? Bo rozpuszczalnikiem to chyba nie?
oętadam

Re: klej do butów

Post autor: oętadam »

Witam! Łagiczki, do oczyszczenia butów środek na bazie alkoholu będzie najlepszym rozwiązaniem do ich właściwego oczyszczenia. Rozpuszczalnik nie będzie dobrym rozwiązaniem.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
atenaa

Re: klej do butów

Post autor: atenaa »

Myślę, że jak szukacie dobrego kleju dla siebie, to warto byłoby zerknąć sobie na https://ataszek.pl/51-kleje-wg-zastosowania - tam na pewno znajdziecie coś odpowiedniego. Oni dysponują klejami o najróżniejszej specyfice, do łączenia wszelkich powierzchni, materiałów. Także warto im się przyjrzeć.
ODPOWIEDZ