Kurs

Różności. Wątek nie tylko o perfumach.
Awatar użytkownika
MartinBic
Posty: 46
Rejestracja: 03 cze 2019, 18:28

Kurs

Post autor: MartinBic »

Witam. Szukam sprawdzonego i polecanego kursu jezykowego za granica. Co od siebie mozecie polecic? http://www.www.lingwista.com.pl/koronawirus-nauka-angielskiego-podczas-kwarantanny Slyszeliscie o tej firmie? Jak wrazenia po wyjezdzie? Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Migotka
Posty: 478
Rejestracja: 08 maja 2019, 19:36

Re: Kurs

Post autor: Migotka »

A skoro już o kursach mowa, to czy warto Waszym zdaniem zrobić sobie kurs na pracownika biurowego, o którym mowa na stronie internetowej http://kursy-edu.net.pl/kurs-pracownik-biurowy/? Czy Waszym zdaniem będzie wtedy łatwiej dostać pracę w biurze? czy pracodawcy zwracają uwagę na takie kursy?
Awatar użytkownika
urodziwa
Posty: 33
Rejestracja: 26 maja 2020, 12:26

Re: Kurs

Post autor: urodziwa »

Dofinansowane kursy języka niemieckiego w Krakowie to prawdziwa szansa na rozwój swojej kariery. Wystarczy spojrzeć na większość ofert pracy, aby zobaczyć tendencję.
Awatar użytkownika
Angeh
Posty: 16
Rejestracja: 05 mar 2020, 12:42

Re: Kurs

Post autor: Angeh »

Jakiś czas temu ukończyłam kurs językowy online w https://www.foryou.edu.pl/ . Dzięki tym zajęciom przełamałam swoją barierę językową. Mój zasób słownictwa jest znacznie większy a rozmowa w tym języku nie sprawia mi tyle problemów co wcześniej :)
Awatar użytkownika
karyka
Posty: 101
Rejestracja: 21 maja 2019, 9:21

Re: Kurs

Post autor: karyka »

To zalezy tez kogo chcecie na ten kurs wysłac :) Ja na przykład zainwestowałam w pracowników z ukrainy http://www.neswork.pl super i konkretna sprawa jak dla mnie.
Awatar użytkownika
momin44
Posty: 381
Rejestracja: 22 mar 2019, 19:05

Re: Kurs

Post autor: momin44 »

To co ma największe znaczenie w języku angielskim to powtarzanie. Dzieci uczą się poprzez właśnie taką technikę. To ważne aby wszystko w tym wymiarze było idealnie przygotowane i zadbane. Dlatego też polecam zapoznać się z propozycją nauki online od https://speakingo.com/kurs-jezyka-angielskiego-online która daje szansę na poszerzanie swoich umiejętności na praktycznych przykładach i działaniach.
ODPOWIEDZ