Lekarz dla dziecka - chirurg

Różności. Wątek nie tylko o perfumach.
Awatar użytkownika
urszulka
Posty: 9
Rejestracja: 16 lip 2020, 23:09

Lekarz dla dziecka - chirurg

Post autor: urszulka »

Moje dziecko musi mieć wykonany zabieg chirurgiczny. Trochę się boję iść do lekarza pierwszego lepszego, znacie jakiegoś specjalistę godnego polecenia w Piekarach Śląskich? Chirurg dla dzieci koniecznie. Namiar na takiego ogólnego mam.
Awatar użytkownika
sayhey
Posty: 126
Rejestracja: 10 cze 2019, 5:16

Re: Lekarz dla dziecka - chirurg

Post autor: sayhey »

Chirurg ogólny nie podejmie się każdego zabiegu u dziecka. Wiem, że wykonują zabiegi ale moim zdaniem nie powinni. Od tego jest specjalizacja chirurgii dziecięcej by takie zabiegi i leczenie wykonywali lekarze do tego przygotowani. Dobrze, że szukasz chirurga dziecięcego, nawet jak to nie jest skomplikowany zabieg. W Piekarach w Centrum Medycznym Gabos przyjmuje dr Andrzej Grabowski https://gaboscm.pl/lekarz/andrzej-grabowski/ koniecznie do niego się zapisz. W poniedziałki jest w poradni. Bardzo dobry specjalista, ma duże doświadczenie i podejście do dziecka. Wiadomo, że są konsultacje wcześniej dlatego kontakt z małym pacjentem jest istotny.
Tomuś

Re: Lekarz dla dziecka - chirurg

Post autor: Tomuś »

Oczywiście, że tak. Przecież wszystko zależy przede wszystkim od tego, jakie zabiegi muszą być wykonane i gdzie możecie je wykonać. Do chirurga umówisz się przez https://lekarzebezkolejki.pl/, dlatego też warto już teraz na nie postawić. To ważna rzecz, bo chodzi przecież o zdrowie Waszego dziecka. Pamiętajcie o tym koniecznie.
mężyk90

Re: Lekarz dla dziecka - chirurg

Post autor: mężyk90 »

Witam,co sądzicie o operacjach nosa? Ja mysle o takij operacji dla mojego 5letniego synka. Ma problemy z przegrodą nosową i jego nos nie wygląda tak,jak powinien wyglądać w przyszlosi. https://derm-al.pl/pl/medycyna-estetycz ... plastyczna Co sądzicie ?
Awatar użytkownika
madame
Posty: 183
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:16

Re: Lekarz dla dziecka - chirurg

Post autor: madame »

Myślę, że właśnie przy wyborze chirurga warto jest zrobić dobre rozeznanie w tym zakresie. Jeśli chodzi o mnie to ja praktycznie od razu wybrałam chirurga z https://cmp.med.pl/cmp-marianska/chirurg/ i wiem, że ten wybór był bardzo dobry. Tym bardziej, że można tam spotkać naprawdę wysokiej klasy specjalistów.
Kaśkaa23

Re: Lekarz dla dziecka - chirurg

Post autor: Kaśkaa23 »

Faktem jest, że przecież dzisiaj możecie znacznie skuteczniej podejść do tematu leczenia Waszych dzieci. Trzeba tylko zadbać o to, by zajął się nimi jak najlepszy fizjoterapeuta dzieciecy. To da Wam bardzo dużo w kontekście szybkiego powrotu do pełnej sprawności. Powinniście już teraz mieć to na uwadze.
muśka

Re: Lekarz dla dziecka - chirurg

Post autor: muśka »

urszulka pisze: 04 wrz 2020, 6:29 Moje dziecko musi mieć wykonany zabieg chirurgiczny. Trochę się boję iść do lekarza pierwszego lepszego, znacie jakiegoś specjalistę godnego polecenia w Piekarach Śląskich? Chirurg dla dzieci koniecznie. Namiar na takiego ogólnego mam.
Dobrze, że macie kogoś takiego i wiecie, kto może ogólnie zając się Wami.. Ja jednak zastanawiam się, co tak naprawdę mogę wybrać do swojego gabinetu. No i jeśli mamy mówić ogólnie o tym, to wydaje mi się, że warto sprawdzić takie coś jak elektroniczne zarządzanie dokumentacją . To dziś podstawa nowoczesnego gabinetu.
ODPOWIEDZ