ogrzewanie centralne

Różności. Wątek nie tylko o perfumach.
Awatar użytkownika
deborah
Posty: 39
Rejestracja: 21 lip 2020, 12:10

ogrzewanie centralne

Post autor: deborah »

Planuję zainstalować ogrzewanie centralne Śląsk w budynku. Czy możecie polecić mi jakąś rzetelną firmę?
łucja

Re: ogrzewanie centralne

Post autor: łucja »

a jestes zdecydowana juz na centralne? znam fajna firme, ktora specjalizuja sie w roznego rodzaju modelach ogrzewania, pomagaja dobeac odpowiedni system i zajmuja sie montazem- Levada, zerknij sobie na ich oferte
bić

Re: ogrzewanie centralne

Post autor: bić »

Ja się zastanawiam nad ogrzewaniem ale chyba wybiorę firmę http://lpgdirect.pl/ i gazowe. Czytałam dużo na ten temat i porównywałam oferty to jest najrozsądniejsza opcja. Dodatkowo będzie czysto w domu a nie jak po noszeniu węgla. Polecam wam się zaznajomić.
Awatar użytkownika
lannister
Posty: 130
Rejestracja: 06 lut 2020, 11:41

Re: ogrzewanie centralne

Post autor: lannister »

od kiedy zacząłem kupować pellet od maximer.pl to relatywnie mniej go zużywam a z tego co wiem na swoim przykładzie to jest to pellet naprawde mocno kaloryczny i dobrej jakości
Awatar użytkownika
WojWoj
Posty: 17
Rejestracja: 20 mar 2020, 18:24

Re: ogrzewanie centralne

Post autor: WojWoj »

System centralnego ogrzewania powinien być dla was wygodny, opłacalny i najlepiej też ekologiczny. Zwracajmy uwagę na takie rzeczy, bo z jakością powietrza w Polsce nie jest najlepiej niestety. Co do przyjaznych środowisku rozwiązań to pompę ciepła postawiłabym na pierwszym miejscu - ja na tą się zdecydowałam. Znalazłam tak świetne wsparcie od Erco Łódź, także z rekuperacją oraz klimatyzacją do domu.
piłka

Re: ogrzewanie centralne

Post autor: piłka »

Moim zdaniem, naprawdę bardzo dobrym sklepem związanym z elektroniką jest New-electric. Sporo czasu zajęło mi poszukiwania ogrzewania na podczerwień, a u nich znalazłem od razu i to w dobrej cenie: https://new-electric.pl/108-oczyszczacze-powietrza. Zachęcam was do sprawdzenia ich sklepu w wolnej chwili
Awatar użytkownika
madame
Posty: 177
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:16

Re: ogrzewanie centralne

Post autor: madame »

Tak naprawdę samo ogrzewanie jest czymś niezwykle ważnym i muszę przyznać, że jeśli chodzi o mnie to ja również na tą chwilę myślę nad jego zmianą. Zdecydowanie numerem jeden jak na ten moment jest system ogrzewania i chłodzenia Aircon i myślę, że to właśnie na niego się zdecyduję.
Awatar użytkownika
lau
Posty: 87
Rejestracja: 13 sty 2020, 20:44

Re: ogrzewanie centralne

Post autor: lau »

madame pisze: ↑06 wrz 2021, 19:34 Tak naprawdę samo ogrzewanie jest czymś niezwykle ważnym i muszę przyznać, że jeśli chodzi o mnie to ja również na tą chwilę myślę nad jego zmianą. Zdecydowanie numerem jeden jak na ten moment jest system ogrzewania i chłodzenia i myślę, że to właśnie na niego się zdecyduję.
Można również posiadać dodatkowy grzejniki. Można wybrać np. grzejnik na podczerwień, w rodzaju https://termoplaza.pl/sklep/
Można z niego korzystać, gdy jesteśmy sami w domu i chcemy ogrzać jedno pomieszczenie.
Michał

Re: ogrzewanie centralne

Post autor: Michał »

Ja chciałabym wam polecić stronę ogrzewanie amerigas opinie zapoznacie się tutaj z możliwością instalacji gazowej. Firma Amerigas jakiś czas działa na naszym polskim rynku i dostarcza swoim klientom gaz płynny w zbiornikach. Sprawdźcie na ich oferty i na opinie o nich. Polecam.

automatyczny backup folderu
ODPOWIEDZ