Organizer na buty

Różności. Wątek nie tylko o perfumach.
Awatar użytkownika
MartinBic
Posty: 46
Rejestracja: 03 cze 2019, 18:28

Organizer na buty

Post autor: MartinBic »

Hej. Gdzie kupuliscie swoj organizer na buty. Ja przeszukalem internet i jedyne co znalazlem senswonego bylo to organizer na buty Co sadzicie o takim modelu? Sprawdzi sie? Z gory dzieki za pomoc.
Awatar użytkownika
gemma
Posty: 49
Rejestracja: 25 maja 2020, 12:26

Re: Organizer na buty

Post autor: gemma »

Ciężko czasem znaleźć odpowiednie miejsce do przechowywania butów, to fakt. Szczególnie jak ma się ich dużo, albo same zajmują dużo miejsca, jak np. buty wojskowe mojego męża. U mnie sprawdzają się pudełka w szafie w przedpokoju i siedzisko, do którego również można wsadzić kilka par.

stół alan
Awatar użytkownika
sayhey
Posty: 136
Rejestracja: 10 cze 2019, 5:16

Re: Organizer na buty

Post autor: sayhey »

Trzymacie buty w przedpokoju w komodzie? Ja tam miałam do tego czasu ale wreszcie mam swoją własną garderobę i będę tam mieć buty. A przedpokój inaczej zaaranżuję, chciałabym żeby znalazła się tam konsola do przedpokoju, najmodniejsze wzory, w bardzo dobrej cenie do tego widziałam w sklepie https://www.sfmeble.pl/c/konsole-do-przedpokoju . Do tego jasne ściany na pewno, ogromne lustro i nic więcej nie będzie potrzebne.
Gość

Re: Organizer na buty

Post autor: Gość »

Ja organizera na buty nie mam tylko samą szafkę ale jednak mnie zaciekawiliście tym i może taki do siebie też zamówię. Teraz szukam jaka konsola do przedpokoju będzie dobra do podłogi bo muszę dobrać kolorystycznie je.
Gość

Re: Organizer na buty

Post autor: Gość »

A co powiecie na to żeby nowoczesna konsola do przedpokoju była zamówiona internetowo? Bo znalazłem oferty na takie konsole, modne i stylowe. I podobają się też mojej rodzinie one.
ODPOWIEDZ