problemy z erekcją

Różności. Wątek nie tylko o perfumach.
Awatar użytkownika
maskali
Posty: 545
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:51

problemy z erekcją

Post autor: maskali »

Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego kliknij w ten w ten odnośnik. https://www.art4u.pl/dieta-na-potencje- ... -zakazane/
Awatar użytkownika
bordek
Posty: 73
Rejestracja: 28 mar 2019, 11:59

Re: problemy z erekcją

Post autor: bordek »

Przede wszystkim to nie ma się czego wstydzić, tylko jak jest problem to trzeba próbować go rozwiązać. Mój mąż też miał gorszy czas, ale teraz jest już wszystko w porządku. W dużej mierze stres był winowajcą, z resztą nie tylko u niego. Generalnie chodziło o to, żeby wpadki nie zaliczyć. Mamy dwójkę dzieci, nie planujemy więcej. Dlatego po wizycie u ginekologa zdecydowałam się na tabletki, mam belarę. Dla mnie to dużo pewniejsze zabezpieczenie niż prezerwatywy. Ta antykoncepcja w znacznym stopniu poprawiła nasze relacje, więcej zadowolenia teraz seks nam daje.
Łucja35

Re: problemy z erekcją

Post autor: Łucja35 »

Prezerwatywa dobrej jakości to praktycznie 100% pewności, dodatkowo gumka zabezpiecza przed chorobami przenoszonymi podczas kontaktu seksualnego. Przy wyborze prezerwatyw istotne jest wybranie właściwego jej rozmiaru na tym portalu erotycznym znajdziesz poradnik o dobrze odpowiednich i bezpiecznych gumek :D
Tośka

Re: problemy z erekcją

Post autor: Tośka »

bordek pisze: 15 mar 2021, 13:55 Przede wszystkim to nie ma się czego wstydzić, tylko jak jest problem to trzeba próbować go rozwiązać. Mój mąż też miał gorszy czas, ale teraz jest już wszystko w porządku. W dużej mierze stres był winowajcą, z resztą nie tylko u niego. Generalnie chodziło o to, żeby wpadki nie zaliczyć. Mamy dwójkę dzieci, nie planujemy więcej. Dlatego po wizycie u ginekologa zdecydowałam się na tabletki, mam belarę. Dla mnie to dużo pewniejsze zabezpieczenie niż prezerwatywy. Ta antykoncepcja w znacznym stopniu poprawiła nasze relacje, więcej zadowolenia teraz seks nam daje.
Może podświadomie boisz się wpadki? Jeśli tak to poczytaj sobie artykuły na stronie Klinika Stonava dowiesz się z nich, że bez problemu w Czechach nawet zaraz przy polskiej granicy możecie bezpiecznie i legalnie usunąć ciążę.
ODPOWIEDZ