Przesyłanie paczek za granicę

Różności. Wątek nie tylko o perfumach.
Awatar użytkownika
Geruten
Posty: 68
Rejestracja: 15 sty 2019, 14:00

Przesyłanie paczek za granicę

Post autor: Geruten »

Gdy przesyłałam paczki rodzinie za granicę, to na ostatnią chwilę udało mi się poprosić znajomego, który w te strony się właśnie wybierał. Teraz ponownie chcę im przesłać parę rzeczy, ale już takich gabarytowych i muszę znaleźć właściwego kuriera. Jak Waszym zdaniem firma wykona taką usługę najlepiej i koniecznie na czas? Wolę się oprzeć na Waszych opiniach niż w ciemno wybierać.
Awatar użytkownika
ciastek
Posty: 74
Rejestracja: 16 maja 2019, 9:33

Re: Przesyłanie paczek za granicę

Post autor: ciastek »

Każdy z nas czego innego oczekuje od kuriera. Ale dla wszystkich liczy się rzetelność i pewność,że dan paczka trafi na czas do adresata. Dlatego też ja zaufałam tej firmie Speedpack https://www.speedpack.com.pl/. Bo jak dla mnie nie ma lepszej firmy która przewozi nie tylko zwykłe paczki ale także i o większej masie. Jak dla mnie super przewoźnik i polecam wszystkim
Awatar użytkownika
Lodzia
Posty: 76
Rejestracja: 13 sty 2019, 15:05

Re: Przesyłanie paczek za granicę

Post autor: Lodzia »

Jaz kolei słyszałam, że firma Speedpack, to nawet organizuje przeprowadzki za granicę, bo ma do tego specjalną flotę pojazdów. Będę niedługo przenosić firmę do Niemiec i dobrze wiedzieć jakiemu przewoźnikowi można zaufać. Jeszcze sprawdzę tylko jakie mają ceny i zlecę im to zadanie. Skoro są klienci, którzy polecają spedytora, to na pewno warto skorzystać z jego oferty.
Awatar użytkownika
mati
Posty: 64
Rejestracja: 10 paź 2019, 13:35

Re: Przesyłanie paczek za granicę

Post autor: mati »

Z tego co się orientuję to jest dużo firm świadczących usługi transportu paczek nawet zagranicę. Ale ja tam wolę korzystać z jednej i sprawdzonej firmy jaką jest SpeedPack. Polecili mi ją moi znajomi i faktycznie to firma bardzo rzetelna i świadcząca usługi na najwyższym poziomie. Jak dla mnie nie ma lepszej firmy niż ta. A do tego czytałam,że dla klientów którzy często wysyłają paczki mają jakiś program punktowy.
ODPOWIEDZ