psychiatra

Różności. Wątek nie tylko o perfumach.
Awatar użytkownika
deborah
Posty: 39
Rejestracja: 21 lip 2020, 12:10

psychiatra

Post autor: deborah »

Psychiatra w Krakowie - szukam godnego zaufania specjalisty. Znacie kogoś?
Awatar użytkownika
alea
Posty: 49
Rejestracja: 30 kwie 2019, 23:32

Re: psychiatra

Post autor: alea »

Wiadomo, że każdy z nas ma różne problemy. Jeśli jednak nie można sobie z nimi poradzić, a smutek i przygnębienie nie ustają, to może okazać się, że mamy depresję. W takiej sytuacji warto zwrócić się o pomoc do psychiatry. Tutaj https://medicapark.pl/psychiatria,102,pl mają świetnych specjalistów, którzy mogą pomóc w różnych sytuacjach.
Żaneta

Re: psychiatra

Post autor: Żaneta »

Ja całe swoje życie chciałam udowodnić wszystkim, że mogę wszystko i co mnie nie zabije to mnie wzmocni. Niestety po 20 latach takiego życia dopadła mnie depresja i stany lękowe. Naprawdę miałam różne myśli bo tak nie dało się żyć.... ciągle czarne myśli.... nie mogłam wyjść z domu a jak wychodziłam to miałam takie stany lękowe, że myślałam, że mam zawał. Zgłosiłam się do tego gabinetu psychiatrycznego https://filipowskipsychiatra.pl/cennik/ i dostałam niedużą dawkę leków i poszłam na terapię. Teraz wiem, że żyję i wracam do zdrowia psychicznego.
Dośka

Re: psychiatra

Post autor: Dośka »

Ja jestem z Warszawy, więc tam żadnego psychiatry nie polecę, ale gdyby ktoś stąd potrzebował dobrego specjalisty to tutaj ma namiar na świetną klinikę Psychomedic 22 253 88 88. Do kliniki zgłosiłam się z depresją poporodową, w tamtym momencie byłam pewna, że nie może być dobrze, ale zajęli się mną bardzo zaangażowani specjaliści i to dzięki nim udało mi się wrócić do normalnego funkcjonowania.
Madża

Re: psychiatra

Post autor: Madża »

Żaneta pisze: ↑23 lis 2020, 22:58 Ja całe swoje życie chciałam udowodnić wszystkim, że mogę wszystko i co mnie nie zabije to mnie wzmocni. Niestety po 20 latach takiego życia dopadła mnie depresja i stany lękowe. Naprawdę miałam różne myśli bo tak nie dało się żyć.... ciągle czarne myśli.... nie mogłam wyjść z domu a jak wychodziłam to miałam takie stany lękowe, że myślałam, że mam zawał. Zgłosiłam się do tego gabinetu psychiatrycznego i dostałam niedużą dawkę leków i poszłam na terapię. Teraz wiem, że żyję i wracam do zdrowia psychicznego.
Leki to nie jedyne wyjście, polecam zapoznać się z artykułem jak wyleczyć depresję bez leków popełniony przez znakomitą pani psycholog.
ODPOWIEDZ