reklama dla firmy

Różności. Wątek nie tylko o perfumach.
gość

reklama dla firmy

Post autor: gość »

Zastanawiam sie jakie gadżety reklamowe będą dla firmy najlepsze. Widziałam już tutaj http://www.extrema.com.pl/4,gadzety-reklamowe.html fajne rzeczy. W zasadzie wszystkie gadżety u nich można nabyć, oczywiście spersonalizowane. Takie gadżety to w każdej firmie są niezbędne, jako reklama firmy ale też po prostu jako prezenty dla klientów, co jest ważne. Bo kto nie lubi dostawać gadzętów? No i to oczywiście reklama sama w sobie. Dlatego też ważne jest porządne logo i jakaś wpadająco w ucho nazwa firmy.
Awatar użytkownika
jankowski
Posty: 20
Rejestracja: 21 wrz 2020, 12:51

Re: reklama dla firmy

Post autor: jankowski »

Mi polecono od tego zadania agencję http://effectiveidea.pl/ która świetnie sobie z tym poradziła dla mojej firmy. Od lat działają w marketingu internetowym, więc wiedzieli jak poprowadzić kampanię reklamy sieciowej, by znacząco zwiększyć zainteresowanie moją ofertą.
Hanex

Re: reklama dla firmy

Post autor: Hanex »

W tym temacie powiedziano już prawie wszystko, ale ja dorzucę swoje trzy grosze. Testowałem różne formy reklamy ale w moim przypadku najlepsze efekty dało stworzenie strony internetowej, która została wypozycjonowana na interesujące mnie frazy. Firmę, która zaprojektowała dla mnie stronę internetową polecił mi znajomy. Spójrz na portfolio i przekonaj się sam czy warto z nimi współpracować https://pixelsperfect.pl/strony-internetowe-poznan/ Dodam jeszcze tylko, że zadbali nie tylko o stronę internetową, ale również prowadzą mój firmowy fanpage na FB.
ODPOWIEDZ