Rozpieszczacie swoje psy?

Różności. Wątek nie tylko o perfumach.
Awatar użytkownika
daisy
Posty: 28
Rejestracja: 25 lut 2020, 21:26

Rozpieszczacie swoje psy?

Post autor: daisy »

Rozpieszczacie swoje psy? Ja się nie mogę powstrzymać i zawsze mam jakąś przekąskę dla swojej Kersi. Na swoje usprawiedliwienie mam to, że zawsze są to zdrowe smakołyki. Ostatnio mój psiak podjada kiełbaski z jelenia https://johndog.pl/produkt/kielbaski-z- ... good-form/, a ja w tym czasie wcinam kabanosy. Oczywiście wszystko w rozsądnych ilościach.
Awatar użytkownika
saska
Posty: 66
Rejestracja: 23 mar 2020, 11:14

Re: Rozpieszczacie swoje psy?

Post autor: saska »

zalezy co rozumiemy przez slowo rozpieszczac :) ja osobiscie bardzo staram sie dbac o zdrowie mojego psa, wazne jest dla mnie to, zeby sie dobrze odzywial, dlatego tez zamawiam mu karme z Psiego Bufetu, wysoka jakosc, same naturalne skladniki, bez zadnych udziwnien
Awatar użytkownika
bromgars
Posty: 3
Rejestracja: 25 sie 2020, 22:26

Re: Rozpieszczacie swoje psy?

Post autor: bromgars »

Ja uważam, że warto rozpieszczać ale też w jakiś granicach


_____________________
znajdzreklame.pl
Awatar użytkownika
pela
Posty: 6
Rejestracja: 24 sie 2020, 17:58

Re: Rozpieszczacie swoje psy?

Post autor: pela »

Kocham mojego psiaka. Ostatnio miałam problem podczas przeprowadzki do UK, żeby przetransportować mojego owczarka, na szczęście firma ErgoBus oferuje przewóz zwierząt do Anglii
elisa

Re: Rozpieszczacie swoje psy?

Post autor: elisa »

Moim zdaniem, włączenie naturalnych olejków CBD dla zwierząt domowych jest zdrową i bezpieczną opcją, ponieważ są one pełne witamin, wzmacniają organizm zwierzęcia i pomagają w zapobieganiu chorobom. Warto wybrać produkty firmy Hempets, ze względu na ich wszechstronnie przetestowane formuły i pewność, że są wolne od szkodliwych substancji.
molly

Re: Rozpieszczacie swoje psy?

Post autor: molly »

No jasne!! ja ostatnio szukalam dobrej jakosci szelek dla mojego psiaka i trafilam na ten sklep https://kissthedog.pl/collections/szelki-guard-dla-psa widze, ze oferują dużą gwarancję
moon

Re: Rozpieszczacie swoje psy?

Post autor: moon »

Oczywiscie, że rozpieszczamy psiaka to jak nasze kolejne dziecko. I spi z nami w łózku, i dostaje swoje ulubione smaczki a i dbamy by miał dobrą karme i dobrze się rozwijał.Obecnie jest na monobiałkowej mokrej karmie bez dodatklu zbóż Josera Meat Lovers
porka

Re: Rozpieszczacie swoje psy?

Post autor: porka »

Dbanie o wygląd psa to nie wszystko, jego zdrowie również powinno być priorytetem. Dlatego strzyżenie psów piaseczno to dobry pomysł. Pozwala nie tylko zadbać o wygląd psa, ale także zapobiega problemom zdrowotnym. Moim zdaniem pielęgnacja jest istotną częścią opieki nad psem.
ODPOWIEDZ