Szkoła rodzenia Łódź – jaką polecacie?

Różności. Wątek nie tylko o perfumach.
Awatar użytkownika
Miśka
Posty: 5
Rejestracja: 18 lip 2019, 12:31

Szkoła rodzenia Łódź – jaką polecacie?

Post autor: Miśka »

Macie jakieś doświadczenia ze szkołami rodzenia i jakieś zdanie na ich temat? Powoli szukam jakiegoś kursu przygotowującego do porodu i zastanawiam się co wybrać.
Awatar użytkownika
Dosia
Posty: 5
Rejestracja: 18 lip 2019, 12:30

Re: Szkoła rodzenia Łódź – jaką polecacie?

Post autor: Dosia »

Hmm… Ja bardzo dobrze wspominam zajęcia w centrum mam. Kurs prowadziła bardzo miła i charyzmatyczna położna oraz wykwalifikowany lekarz. Dodatkowo nawet po kursie mogłam chodzić na spotkania z lekarzami, aby dowiedzieć się niezbędnych informacji.

projektowanie ogrodów bielsko
Awatar użytkownika
pola
Posty: 5
Rejestracja: 31 paź 2019, 8:54

Re: Szkoła rodzenia Łódź – jaką polecacie?

Post autor: pola »

Również myślę, że warto się zapisać na kurs do centrum mam. Mają tam świetnie wyspecjalizowaną kadrę, dzięki czemu człowiek ma poczucie, że jest w dobrych rękach. 
Awatar użytkownika
peregrin
Posty: 67
Rejestracja: 03 lut 2020, 14:56

Re: Szkoła rodzenia Łódź – jaką polecacie?

Post autor: peregrin »

Moja zona mieszkała na wsi i nie było u nas możliwości dojeżdżania do szkoły rodzenia, dlatego zapisała się do darmowej szkoły Prenalen, gdzie dostaje darmowy e-leraning i się uczy w wolnej chwili. Do tego w każdym momencie może się umówić z lekarzem na czacie, czy skorzystać z wyszukiwarki położnych, bardzo fajna opcja
Awatar użytkownika
Migotka
Posty: 477
Rejestracja: 08 maja 2019, 19:36

Re: Szkoła rodzenia Łódź – jaką polecacie?

Post autor: Migotka »

Taka szkoła rodzenia na pewno dobrze przygotuje Was do porodu :) Ale do samej ciąży warto zacząć przygotowywać się samodzielnie. Sporo informacji znajdziecie na stronie internetowej https://www.mustela.pl/mustela-blog/17- ... darz-ciazy. w tym kalendarzu ciąży zostało opisane, co zmienia się w Waszym ciele w poszczególnych tygodniach, na jakim etapie rozwoju jest dziecki, jakich objawów można się spodziewać oraz jakie badania należy wykonać. Taka wiedza na pewno się Wam przyda ;)
ODPOWIEDZ