Uniwersalne zapachy

Różności. Wątek nie tylko o perfumach.
Awatar użytkownika
Szarlina_77
Posty: 1
Rejestracja: 06 maja 2021, 9:36

Uniwersalne zapachy

Post autor: Szarlina_77 »

Cześć wszystkim! Słyszeliście kiedykolwiek o uniwersalnych zapachach dla kobiet i mężczyzn? Zdaje się, że perfumy unisex nie są tak popularne, a moim zdaniem to całkiem ciekawe rozwiązanie. Może ich używać każdy bez podziału na płeć. Macie coś do powiedzenia na ten temat? Koniecznie dajcie znać, jeśli używaliście wspomnianych perfum :))
magdalena84

Re: Uniwersalne zapachy

Post autor: magdalena84 »

Ja uwielbiam niszowe perfumy typu unisex. Moja ulubiona kompozycja - Escentric Molecules Molecule 01 pochodzi z Niemiec, ma fenomenalny i jednocześnie nadzywczaj ciekawy drzewno- piżmowo-kwiatowy aromat. Wątpię aby była dostępna w tradycyjnych drogeriach jednakże bez problemu możecie kupić korzystając z oferty https://perfumy.pl/product-pol-3046-Esc ... 00-ml.html . Jak widzicie cena nie przeraża także tym bardziej warto :)
guciaa

Re: Uniwersalne zapachy

Post autor: guciaa »

A co powiecie mi jak chodzi o takie aspekty, jak saszetki do szafy , odświeżacze powietrza i inne rzeczy tego rodzaju? Gdzie według was najlepiej byłoby kupić sobie takie artykuły? Ja przykładowo w sieci znalazłam sklep Pachnąca Szafa i wydaje się być naprawdę dobry - co o nim sądzicie?
ODPOWIEDZ