Urolog

Różności. Wątek nie tylko o perfumach.
Awatar użytkownika
diorka
Posty: 275
Rejestracja: 02 lip 2019, 9:16

Urolog

Post autor: diorka »

Zapalenie pęcherza miałam już kilka razy. Leczyłam się domowymi sposobami, ale nie zawsze pomagały. Wreszcie zdecydowałam się na wizytę w klinice urologicznej i powiem wam, że to był strzał w dziesiątkę. Żałuję, że tak długo z tym zwlekałam. Jakby ktoś chciał, to polecam wam www.derleta.pl. Mają świetne podejście do pacjenta, a leczenie jest skuteczne. Więcej informacji znajdziecie na ich stronie www.
Adaś

Re: Urolog

Post autor: Adaś »

diorka pisze: ↑11 gru 2019, 13:25 Zapalenie pęcherza miałam już kilka razy. Leczyłam się domowymi sposobami, ale nie zawsze pomagały. Wreszcie zdecydowałam się na wizytę w klinice urologicznej i powiem wam, że to był strzał w dziesiątkę. Żałuję, że tak długo z tym zwlekałam. Jakby ktoś chciał, to polecam wam www.derleta.pl. Mają świetne podejście do pacjenta, a leczenie jest skuteczne. Więcej informacji znajdziecie na ich stronie www.
Jeżeli ma sie takie problemy to wizyta u urologa to bardzo istotna sprawa. Najlepiej jest poczytać o tym w necie i znaleźć dobry gabinet. Podobno świetnego lekarza znajdziesz w CMP - https://cmp.med.pl/cmp-bialoleka/urolog/. To bardzo dobre centrum medyczne.
Awatar użytkownika
kamanka
Posty: 55
Rejestracja: 01 wrz 2019, 7:02

Re: Urolog

Post autor: kamanka »

Jeśli występują u Ciebie zbyt często takie problemy to lepiej ich nie bagatelizować. Najlepiej będzie jeśli zgłosisz się do porządnego urologa, w szpitalu Mazovia takiego znajdziesz. Wiem, bo sama swego czasu się do nich zgłosiłam jak miałam problem z oddawaniem moczu. Zastosowali u mnie leczenie zachowawcze i zalecili co mam robić żeby w przyszłości unikać takich problemów.
Awatar użytkownika
kawiorka
Posty: 71
Rejestracja: 03 kwie 2020, 14:46

Re: Urolog

Post autor: kawiorka »

Oooj ile sie umeczylam z infekcjami dróg moczowych, to tylko ja wiem.. Masakra jakas, zapalenie pecherza lapalam co kilka miesiecy. Probowalam sie ratowac domowymi metodami, ale to na nic... Dopiero jak farmaceutka polecila mi urolact, to sie uspokoilo. Od tej pory zawsze mam go w zasiegu na wszelki wypadek
Awatar użytkownika
momin44
Posty: 426
Rejestracja: 22 mar 2019, 19:05

Re: Urolog

Post autor: momin44 »

Trudny, a zarazem wstydliwy problem z nietrzymaniem moczu? Szukanie sposobu poradzenia się w tym temacie wymaga znalezienia idealnie dopasowanego sposobu dla siebie. To ważne, aby wszystko w tym obszarze było dobrane w pewien konkretny sposób. Dlatego na stronie https://inkontynencja.eu/12-wkladki-uro ... dla-kobiet trafisz na wkładki urologiczne dla kobiet, które mogą pomóc w tym temacie.
kałamarz

Re: Urolog

Post autor: kałamarz »

Problemu z nietrzymaniem moczu nie można lekceważyć, zwłaszcza u mężczyzn. Wiecie, że tak może się objawiać nowotwór prostaty? U mojego ojca zdiagnozowano w wieku 70 lat chociaż objawy miał już o wiele wcześniej. Sam nie wiem czemu wcześniej nie udał się do specjalisty. Co jeszcze powinno zaniepokoić, jak wygląda leczenie to możecie na https://zabiegidavinci.pl/baza-wiedzy/rak-prostaty/ dowiedzieć się więcej. Sam jestem teraz w grupie ryzyka i badam regularnie prostatę nawet jeśli nic niepokojącego nie zauważam w swoim stanie zdrowia i samopoczuciu.
ODPOWIEDZ