Urządzenia do gabinetu kosmetycznego.

Różności. Wątek nie tylko o perfumach.
Dyśka

Urządzenia do gabinetu kosmetycznego.

Post autor: Dyśka »

Moje drogie Panie, czy macie namiary na firmę, która posiada w ofercie sprzęt do gabinetu kosmetycznego? Wraz z przyjaciółką, otwieramy swój wymarzony biznes. Mamy już nawet lokal na oku. Teraz jesteśmy na etapie poszukiwań sprzętu do gabinetu. Zależy nam na tym, by był dobrej jakości.
Bośka

Re: Urządzenia do gabinetu kosmetycznego.

Post autor: Bośka »

Moja szefowa, zamawia urządzenia do gabinetu u tego dystrybutora https://ifapro.pl/. Osobiście pracuje na urządzeniach od nich i jestem bardzo zadowolona. Już na pierwszy rzut oka widać, że urządzenia są z najwyższej półki. Fajne jest to, że przy zakupie jest możliwość szkolenia na danym urządzaniu.
Baśka

Re: Urządzenia do gabinetu kosmetycznego.

Post autor: Baśka »

Na pewno skorzystam z podesłanego przez Ciebie kontaktu. Również szukam dystrybutora, który może mi dostarczyć wysokiej klasy urządzenia do gabinetu kosmetycznego. Mam nadzieje, że przy większym zamówieniu będzie jakaś zniżka ;) Muszę jeszcze odebrać lokal, a później mogę działać.
Czaruśka

Re: Urządzenia do gabinetu kosmetycznego.

Post autor: Czaruśka »

Jakiś czas temu, natrafiłam na tą stronę https://ifapro.pl/. Jednak wtedy nie szukałam, niczego konkretnego. Teraz mam zamiar kupić urządzenie do liftingu twarzy. Widziałam, że mają je w ofercie. Czy ktoś z was, posiada zakupiony od nich sprzęt? Jak wygląda serwis oraz gwaranacja?
Miśia

Re: Urządzenia do gabinetu kosmetycznego.

Post autor: Miśia »

Z gwarancją oraz serwisem, nie ma najmniejszego problemu. Kupiłam u nich jakiś czas temu urządzenie do liftingu i jestem bardzo zadowolona, oczywiście moje klientki również :) Co najważniejsze, zakup urządzenia już się zwrócił i teraz zaczyna zarabiać ;)
eaś

Re: Urządzenia do gabinetu kosmetycznego.

Post autor: eaś »

Myślę, że urządzenia i samo zaordynowanie wyglądu takiego salonu jest ważne, ale oczywiście należy także i o inne kwestie zadbać. Mam na myśli coś takiego jak oprogramowanie gabinetu lekarskiego , które można stosować także i w kosmetyce. Program nazywa się rsq physio i na pewno sprawdzi się w waszych gabinetach. Moim zdaniem należy to sprawdzać.
ODPOWIEDZ