usypianie dziecka

Różności. Wątek nie tylko o perfumach.
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 191
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:26

usypianie dziecka

Post autor: Bodzio12 »

Czy ktoś z was korzysta z tych miśków co wydają te dźwięki te szumy białe czy różowe?? Zastanawiam się nad zakupem i czekam na waszą opinie. Dajcie znać czy warto w to zainwestować.
Awatar użytkownika
karola2468
Posty: 43
Rejestracja: 24 cze 2020, 15:14

Re: usypianie dziecka

Post autor: karola2468 »

ja zakupiłam takiego szumisia i naprawdę to jest bardzo pomocna rzecz. Od dawna już z tego ja korzyłam korzystała także moja siostra gdy miała małe dziecko. Polecamy zdecydowanie.
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 191
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:26

Re: usypianie dziecka

Post autor: Bodzio12 »

Można wiedzieć gdzie takiego miśka zamawiałaś?

pręty stalowe kwadratowe
Awatar użytkownika
karola2468
Posty: 43
Rejestracja: 24 cze 2020, 15:14

Re: usypianie dziecka

Post autor: karola2468 »

ja zamawiałam na stronie szum różowy jestem bardzo zadowolona. Polecam.
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 191
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:26

Re: usypianie dziecka

Post autor: Bodzio12 »

W takim razie ja też zamówię dzięki wielkie za radę.
Awatar użytkownika
Migotka
Posty: 477
Rejestracja: 08 maja 2019, 19:36

Re: usypianie dziecka

Post autor: Migotka »

Ja słyszałam, że najlepszym gadżetem do usypiania dziecka jest właśnie miś szumiś Cena co prawda jest dość wysoka, ale podobno warto. Dzięki charakterystycznym dźwiękom, jakie wydaje zabawka, dziecko łatwiej usypia, a jego sen jest o wiele spokojniejszy.
Awatar użytkownika
Danutauta
Posty: 90
Rejestracja: 14 maja 2019, 22:28

Re: usypianie dziecka

Post autor: Danutauta »

Ja jak przygotowywałam wyprawkę dla mojego synka to sporo czytałam i bardzo polecane były te misie szumisie z czujnikiem snu https://maludas.pl/c/108/szumisie-z-czu ... misie.html No i się przekonałam, zakupiłam i zakochałam się! Super sprawa i naprawdę się przydaje
Marta81

Re: usypianie dziecka

Post autor: Marta81 »

Zajmowanie się dzieckiem to bardzo odpowiedzialna sprawa. Musimy zastanowić się nad tym jakie mogą być powody tego, że ma ono problemy ze snem. W dzisiejszych czasach jednym z częściej wymienianych jest zbyt długi czas korzystania z technologii. Bardzo łatwo przecież uzależnić się od internetu czy nawet telewizji, co może skutkować siedzeniem do późnych godzin nocnych gdy rodzice mogą sobie nawet z tego nie zdawać sprawy. Dlatego dbanie o przekazywanie zdrowych nawyków jest najważniejsze. Oczywiście w domowej apteczce nieoceniony będzie syrop na sen dla dzieci - https://www.boiron.pl/nasze-produkty/le ... ne/sedalia ponieważ to produkt na bazie naturalnych i skutecznych w działaniu składników. Mogą go stosować dzieci od 1 roku życia.
ODPOWIEDZ