Warszawa kompleksowe remonty biur

Różności. Wątek nie tylko o perfumach.
Awatar użytkownika
rozka3
Posty: 216
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:43

Warszawa kompleksowe remonty biur

Post autor: rozka3 »

Mam takie pytanko... Jaka firma oferuje kompleksowe remonty biur w Warszawie? Chodzi mi o dobrą i sprawdzoną firmę, która przede wszystkim jest słowna. Teraz trudno jest o dobrą firmę, która na czas wszystko wykonuje. Chcemy zmienić wystrój wnętrz i w ogóle sposób użytkowania powierzchni. Pracowników przybyło i biuro już nie jest funkcjonalne.
Awatar użytkownika
Anrietta
Posty: 71
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:53

Re: Warszawa kompleksowe remonty biur

Post autor: Anrietta »

Jak już remontujecie biuro, zmieniacie aranżacje, to postawcie na coś nowoczesnego i przyjaznego pracy. Bardzo popularne są teraz tzw. smart office. Zobaczcie sobie na stronie https://mikomaxsmartoffice.com/pl/smart-office/ jak takie biuro powinno wyglądać, w co powinno być wyposażone i co najważniejsze jak zaaranżowane. Warto tu zadbać nie tylko właśnie o profesjonalny wygląd biura, ale także i o to, żeby wygodnie się w nim pracowało. Zapoznajcie się z ich szeroką ofertą.
:)
Awatar użytkownika
kinia85
Posty: 58
Rejestracja: 14 maja 2019, 13:42

Re: Warszawa kompleksowe remonty biur

Post autor: kinia85 »

Gdybyście potrzebowali kogoś, kto realizuje prace na wysokościach to polecam Rope Expert z Warszawy. Już kilka razy korzystałam z ich usług i uważam, ze są świetni. Dogodne terminy, sprawne i dokładne działanie, przyzwoite ceny usług. Mają doświadczenie i dysponują dobrym jakościowo sprzętem.
Awatar użytkownika
daisy
Posty: 28
Rejestracja: 25 lut 2020, 21:26

Re: Warszawa kompleksowe remonty biur

Post autor: daisy »

U nas również szykują się zmiany. Wykorzystujemy czas, w którym pracownicy są na zdalnym zatrudnieniu. Mamy już projekt biura, który wykonał dla nas architekt wnętrz warszawa https://www.bohostudio.pl/. Wygląda nowocześnie i funkcjonalnie, czyli tak, jak chcieliśmy. Teraz szukamy ekipy wykończeniowej.
ODPOWIEDZ