Wybór okien

Różności. Wątek nie tylko o perfumach.
Awatar użytkownika
wdk020
Posty: 71
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:35

Wybór okien

Post autor: wdk020 »

Czasami naprawdę ciężko znaleźć odpowiednie okna, jeśli nie ma się żadnej konkretnej wiedzy, jeśli chodzi o wybór takich okien. Na szczęście w wielu miejscach można szukać pomocy, bo producenci oferują salony firmowe i fachową obsługę. My mamy nadzieję, że na taką trafimy w firmie Drutex.
Awatar użytkownika
muzina
Posty: 124
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:34

Re: Wybór okien

Post autor: muzina »

To skoro szukasz okien idealnych to dlaczego się już na jedną firmę zafiksowałeś?
Awatar użytkownika
Migotka
Posty: 477
Rejestracja: 08 maja 2019, 19:36

Re: Wybór okien

Post autor: Migotka »

Bez względu na to, na jaki rodzaj okien się zdecydujecie - czy to będą na przykład okna drewniane aluminiowe, PCV czy inne, bardzo istotny jest również wybór firmy. Ja mogę Wam polecić firmę BIANEX, z której ofertą możecie zapoznać się na stronie https://bianex.pl/okna/. Firma ta ma wieloletnie doświadczenie w branży, oferuje nie tylko sprzedaż, ale również montaż takich okien :)
Awatar użytkownika
rufilla
Posty: 119
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:21

Re: Wybór okien

Post autor: rufilla »

A to z oknami jest jakaś różnica na które wybór padnie, oczywiście poza kolorem?
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 191
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:26

Re: Wybór okien

Post autor: Bodzio12 »

Jeśli wybraliście już okna to może przyda się wam znajomość strony Moskitiery okienne tutaj znajdziecie ozdoby na okna czyli różne rolety i żaluzje. Wybór jest ogromy. Można zamówić tez na tej stronie moskitiery okienne. Bardzo fajna sprawa. Ja polecam serdecznie. Koniecznie zobaczcie.
Awatar użytkownika
PozitiV
Posty: 5
Rejestracja: 05 cze 2019, 15:33

Re: Wybór okien

Post autor: PozitiV »

Interesujący wątek został tutaj założony. Z przyjemnością będę go śledził.
Świat nie jest instytucją zajmującą się spełnianiem życzeń.
Awatar użytkownika
sophia
Posty: 92
Rejestracja: 08 maja 2019, 10:50

Re: Wybór okien

Post autor: sophia »

A odwiedź jeszcze, chociażby dla porównania sklep z roletami dachowymi https://mbm24.pl/ . Z tego co mi wiadomo firma ma również nowoczesne okna dachowe i to w bardzo dobrej cenie. Ponoć świetnie się sprawdzają nawet w pomieszczeniach o wysokiej wilgoci. Nic wówczas złego się z nimi nie dzieje.

stainless steel nóż
Awatar użytkownika
Dejna
Posty: 66
Rejestracja: 13 mar 2019, 11:37

Re: Wybór okien

Post autor: Dejna »

Wybór okien jest zawsze bardzo trudny. Warto wziąć pod uwagę fakt, że okna wybiera się na wiele lat dlatego najlepiej postawić na okna dobrej jakości. Jeśli mieszkacie w budynku, w którym muszą być specjalne okna np skrzynkowe to takie okna możecie zamówić od firmy Oknostol https://www.oknostol.com.pl/pl/okna-skrzynkowe/11/ . Niektóre obiekty (szczególnie zabytkowe) mają określone parametry jeśli chodzi o wygląd zewnętrzu dlatego okna (i inne elementy) muszą być dopasowane to tych założeń.
Awatar użytkownika
amarant9876
Posty: 5
Rejestracja: 22 lip 2019, 22:29

Re: Wybór okien

Post autor: amarant9876 »

Wybór okien jest ważny, bo robi się to raz. To przez nie będziemy patrzeć na świat więc muszą być dobre jakościowo, a dobrze jakby były też w dobrej cenie. Dowiedziałam się o firmie Nowe Okna, która zajmuje się sprzedażą okien marki Drutex. To link do ich strony: http://noweokna.pl/ Co myślicie o tej ofercie?
Awatar użytkownika
muzina
Posty: 124
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:34

Re: Wybór okien

Post autor: muzina »

Pomyśl o oknach PCV ;) Tylko postaw na okna dobrej firmy jak Oknoplast, które np. mam ja i kilka par z mojego otoczenia. Moje okna zdały egzamin na 6 z plusem. Mam już je jakieś 5 lat, okna są mocno nasłonecznione, ponieważ są ustawione na południe. Mimo to nie odkształciły się, nie zauważyłam też odbarwień czy tego by stolarka żółkła. Okna izolują bardzo dobrze, w domu jest ciepło i cicho. Mnie kolega doradził te okna, a ja doradziłam siostrze i rodzicom, gdy wymieniali. Wszyscy jesteśmy zadowoleni z wyboru. Pomyśl o tym ;)
Awatar użytkownika
Agnes
Posty: 206
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:12

Re: Wybór okien

Post autor: Agnes »

Okna pcv to rzeczywiscie dobry wybor - jednak ja wolalabym skontaktowac sie z fachowcami ,ktorzy rzecyzwiscie doradzą mi wybor odpowiedniego modelu. Np ta ekipa z Warszawy http://noweokna.pl/ oferuje zarowno pomiary jak i montaż okien - co warto wlasnie zlecic profesjonalistom a nie dzialac na wlasna reke bo w innym razie mozemy narazic sie na rozszczelnienie okien - co wygenerowaloby kolejne koszty naprawy.
Awatar użytkownika
Oliwkaa09
Posty: 130
Rejestracja: 15 lip 2019, 21:39

Re: Wybór okien

Post autor: Oliwkaa09 »

Jeśli chodzi o wybór okien to koniecznie zwróć uwagę na propozycje dostępne w salonie Domega Poznań, który przygotował mnóstwo świetnych propozycji w zakresie stolarki okiennej oraz drzwi do domu, czy mieszkania. Poza tym mają świetną obsługę klienta, dobre ceny i dbają o terminową realizację tak aby zdążyć przed innymi ekipami. Pełna fachowość i też naprawdę dobre ceny :)
Awatar użytkownika
nananana
Posty: 72
Rejestracja: 13 sie 2019, 19:29

Re: Wybór okien

Post autor: nananana »

Podczas remontu czy budowy ważny jest wybór okien. Muszą być dobrej jakości, ponieważ będą nam służyć przez lata. Warto również zadbać o odpowiedni demontaż okien. Każdy szczegół ma znaczenie i może się przyczynić do szczelności i oszczędności w przyszłości.
Awatar użytkownika
graczek80
Posty: 15
Rejestracja: 25 paź 2019, 9:23

Re: Wybór okien

Post autor: graczek80 »

Co powiecie o okiennicach aluminiowych? Ma ktoś z Was? Będąc na stronie https://alkapro.pl/produkty/okiennice-aluminiowe/ , zaczęłam zastanawiać się nad takim rozwiązaniem. Aluminium jest materiałem bardzo trwałym, przewyższa drewno i PCV. Dlatego to może być inwestycja na lata.
Awatar użytkownika
piotrtalikos
Posty: 1
Rejestracja: 23 lut 2020, 22:32
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt:

Re: Wybór okien

Post autor: piotrtalikos »

Chcecie kupić okna taniej? Nie wychodząc z domu ? Nie chodząc po kilku salonach sprzedaży? Jeśli tak to zerknijcie tutaj - PORÓWNAJ CENY OKIEN = http://twoje-okna.com/. Sprawdzisz tu ceny okien u kilku sprzedawców z okolicy. Zobaczcie sami.
Awatar użytkownika
rufilla
Posty: 119
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:21

Re: Wybór okien

Post autor: rufilla »

Dla nas wybór był o dziwo łatwy. Jak podjęliśmy decyzję o tym, że wymieniamy okna to zarówno ja, jak i mąż z córką zaczęliśmy sobie czytać różne artykuły, na co zwracać uwagę, jaki materiał będzie dobry oraz o co, chodzi z tymi parametrami. Wspólnie wybraliśmy dwie oferty firm i poprosiliśmy ich o wyceny. Wybraliśmy korzystniejszą ofertę - Oknoplastu na okna Prolux z pakietem 3 szyb i ciepłym montażem. Wybór naszego trio był bardzo dobry uważam. Zapomniałam dodać, że są to okna z PCV. Świetna izolacyjność.
Awatar użytkownika
lannister
Posty: 130
Rejestracja: 06 lut 2020, 11:41

Re: Wybór okien

Post autor: lannister »

Przy montażu ważne jest, żeby okna aluminiowe były równo osadzone bez, broń boże jakiejs nierówności. Przy okazji warto pomyśleć o nowym parapecie. Ja niedawno wymieniałam okna. Wybrałam firmę okna kraków. Zresztą u nich na stronie doskonale widać wszystkie profile okien i ich właściwosci.
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 66
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:38

Re: Wybór okien

Post autor: kozi44 »

Okna to bardzo ważny element zarówno domu jak i mieszkania i moim zdaniem trzeba wybrać jak najlepsze. Od siebie moge wam polecić abyście zajrzeli tutaj https://vidok.com/linia-gold-energy/ . Na stronie znajdziecie sporo informacji na temat okien oraz porady jak wybrać najlepsze dla siebie okna. Dodatkowo możecie tutaj dokonać także zakupu wybranych przez siebie okien
Awatar użytkownika
Malinowa
Posty: 61
Rejestracja: 19 cze 2020, 12:23

Re: Wybór okien

Post autor: Malinowa »

Bardzo dobre okna ma też firma Atos z Lublina. Zamówiliśmy u nich komplet okien do domu i sa wykonane perfekcyjnie. Zero problemów przez ponad 2 lata korzystania z nich.
Awatar użytkownika
momin44
Posty: 426
Rejestracja: 22 mar 2019, 19:05

Re: Wybór okien

Post autor: momin44 »

Oferta jeśli chodzi o okna jest przeogromna. Przede wszystkim warto zastanowić się nad wyborem firmy, która sprosta wszelkim oczekiwaniom w tym obszarze. Najwyższej klasy systemy aluminiowe od http://www.ola-kaliska.pl/ to przede wszystkim jakość, styl i klasa wykonania, która na pewno nie przejdzie niezauważona. Dzięki nim możesz spodziewać się wszystkiego co najlepsze i najbardziej dopasowane.
Awatar użytkownika
ciastek
Posty: 74
Rejestracja: 16 maja 2019, 9:33

Re: Wybór okien

Post autor: ciastek »

Cześć. Otóż właśnie to jakie okna wybrać i na jakiej podstawie dokonać wyboru dobrych i trwałych okien. Dlatego też bardzo często zasięgamy opinii innych. Bo jednak zależy nam na dobrych oknach. I takie dostaniemy w firmie Drutex S.A. gdzie można zakupić okna z PCV, aluminium czy też drewna. W dodatku mają bardzo duże doświadczenie w produkcji okien i nie tylko.
Awatar użytkownika
madame
Posty: 177
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:16

Re: Wybór okien

Post autor: madame »

Same okna jak najbardziej są niezwykle ważne i myślę, że ta kwestia w ogóle nie podlega dyskusji. Jak dla mnie również bardzo istotną kwestią jest to aby mieć na oknach ładne rolety. Jak niedawno widziałam w sklepie https://familyrollo.pl/ to jestem zdania, że właśnie tam jest ich największy wybór.
kamiś9944

Re: Wybór okien

Post autor: kamiś9944 »

No a ja myślę, że w tym przypadku może Ci się przydać dobra oferta stolarki aluminiowej. Firmy mają bardzo dużą ofertę nie tylko okien aluminiowych o różnych kolorach, typach szyb i rodzajach, ale również drzwi. Oferują oni również różne zabudowy wnętrz oraz fasady. Myślę, że na pewno znajdziesz coś dla siebie, ponieważ zamówienia można dowolnie personalizować, dostosowywać wymiary i inne parametry. Dla mnie numer jeden to zdecydowanie okna pcv framex . Mają odpowiednie ceny, jakość i możliwości. Polecam!
Gaździor

Re: Wybór okien

Post autor: Gaździor »

Gdy już tak naprawdę zdecydowaliśmy się na wybór naszej stolarki okiennej to ja również jestem zdania, ze ważnym wyborem są rolety. Muszę przyznać, że ja właśnie chcę dobrać takie rolety, aby pasowały mi do nowoczesnego wnętrza. Jeśli ciebie również to interesuje to klinik tutaj gdyż pod tym adresem fajnie ten temat rozwinięto.
lunko4

Re: Wybór okien

Post autor: lunko4 »

Uważam, że super okna proponuje Drutex. Będziecie zadowoleni zarówno z samych okien, jak i z ich obsługi klienta. Okna PCV (bo takie mnie najbardziej interesują) od nich sprawdzają się bardzo dobrze. Sprawdźcie sobie, skorzystajcie, a z pewnością znajdziecie dla siebie okna, które spełnią Wasze oczekiwania. Warto im zaufać! Polecam!
dżoanna

Re: Wybór okien

Post autor: dżoanna »

To ja powiem wam, że jak chodzi o okna to całkiem dobrze tutaj prezentuje się oferta firmy europlast . Tam możecie zamówić sobie okna z łukiem, trójkątne, ukośne. Jakiekolwiek chcecie... W ten sposób możecie nadać luksusowego wyglądu waszego domu.
Awatar użytkownika
diorka
Posty: 275
Rejestracja: 02 lip 2019, 9:16

Re: Wybór okien

Post autor: diorka »

Okna najczęściej wybiera się z aluminium. Od siebie polecam także zajrzeć na https://aluminiowe-profile.pl/profile-a ... owych.html - dowiecie się jakie są najlepsze akcesoria do profili aluminiowych.
ODPOWIEDZ