Zakupy porodowe

Różności. Wątek nie tylko o perfumach.
Awatar użytkownika
Sylwia88
Posty: 704
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:07

Zakupy porodowe

Post autor: Sylwia88 »

Hejcia kochane! Wielkimi krokami zbliża się ważny dla Nas dzien, a mianowicie PORÓD. Chcę miec juz wsyztsko kupione, stawiam na produkty dobrej jakości, dlatego rozważam zakup https://www.philips.pl/c-m-mo/philips-a ... -your-baby mam nadzieje, ze bedzie to dobra inwestycja. Zwlaszcza kusząco wygląda ta elektryczna niania i kubki niekapki hihih :D
Awatar użytkownika
Migotka
Posty: 477
Rejestracja: 08 maja 2019, 19:36

Re: Zakupy porodowe

Post autor: Migotka »

Kompletując wyprawkę dla noworodka warto również pomyśleć o jakiś dobrych kosmetykach pielęgnacyjnych ;) Ja na przykład bardzo chwalę sobie te marki Mustela, o których możecie sobie co nieco poczytać na stronie https://www.mustela.pl/. Jak widać producent oferuje różne serie swoich produktów, przeznaczone do różnych typów skóry. Wszystkie jednak są delikatne i odpowiednio pielęgnują skórę maluszka ;)
Awatar użytkownika
eyes
Posty: 69
Rejestracja: 16 kwie 2019, 10:27

Re: Zakupy porodowe

Post autor: eyes »

Kobiety, które rodziły naturalnie, bardzo często są właśnie szyte, ponieważ są problemy z kroczem po uwolnieniu dziecka z macicy. Stosowane są tak zwane szwy rozpuszczalne po porodzie , które z czasem same znikają z rany. Trzeba zdecydowanie zadbać o siebie, dlatego Octenisept może się przydać.
Awatar użytkownika
sayhey
Posty: 136
Rejestracja: 10 cze 2019, 5:16

Re: Zakupy porodowe

Post autor: sayhey »

Octenisept jak najbardziej, wykorzystasz do odkażania rany po porodzie czy to krocza czy po cc i przy okazji do pielęgnacji pępka niemowlęcia. W moim szpitalu zalecili do kupienia jak pytałam położnej przed porodem co muszę mieć. Ja z działania byłam zadowolona.
Awatar użytkownika
Erwin
Posty: 16
Rejestracja: 21 lis 2019, 23:52

Re: Zakupy porodowe

Post autor: Erwin »

Potwierdzam,moja żona też stosowała Octenisept
A posiłkowaliśmy się tym artykułem https://octenisept.pl/c/zastosowanie/polog-po-porodzie/
Z tego co wiem,okazała się bardzo pomocny!
Miśka01

Re: Zakupy porodowe

Post autor: Miśka01 »

Sporo rzeczy jest potrzebnych. Dobrze mieć tak jak ja kogoś, kto doradzi co się przyda. Moja najlepsza przyjaciółka urodziła kilka miesięcy temu. To też dzięki niej w sumie o bankowaniu krwi pępowinowej wiem znacznie więcej. Ona w Diagnostyka Bank Komórek Macierzystych umowę podpisywała. Jest pakiet Standard i pakiet Delux. Można też dodatkowo skorzystać z pakietu 4 szanse, wówczas przechowywane są 4 niezależne porcje. Jak wiem o co chodzi to sama się skłaniam ku takiej decyzji. Takie komórki macierzyste mogą potem okazać się bezcenne.
sęjf

Re: Zakupy porodowe

Post autor: sęjf »

Powiem wam szczerze, że nie wiem, co muszę kupić. Niby zawsze pragnęłam dziecka, ale bardzo, ale to bardzo się bałam, że nie zostanę mamą. A dziś już czekam na narodziny. Muszę tylko sprawdzić, która położna wrocław może być u nas i kogo w ogóle do opieki zatrudnić. Nie obawiam się o koszty, dla mnie najważniejsze jest NASZE bezpieczeństwo.
Awatar użytkownika
kawiorka
Posty: 71
Rejestracja: 03 kwie 2020, 14:46

Re: Zakupy porodowe

Post autor: kawiorka »

a macie juz wybrany szpital do porodu? ja rodzilam w szpitalu Medicover i powiem wam ze rewelacja, kazdej kobiecie moge zyczyc takiej opieki :) polozne mi tak we wszystkim pomogly... a ja bylam mega postresowana bo to moje pierwsze dziecko :) nie wiedzialam jak trzymac, jak przystawiac do karmienia, no nic :)
Mirosława

Re: Zakupy porodowe

Post autor: Mirosława »

Najważniejsze w oczekiwaniu na dziecko są odpowiednie badania i stan psychiczny matki. Jeśli czujecie, że w Waszej głowie pojawia się paniczny lęk, to zamiast się stresować, powinnyście zrobić wszystko, by sobie z tym poradzić. Wiem, że w https://psychomedic.pl/tokofobia-zaswia ... go-ciecia/ możecie otrzymać najlepszą pomoc w przypadku tokofobii, więc koniczenie zwróćcie na to uwagę już teraz.
piśklakkarolina

Re: Zakupy porodowe

Post autor: piśklakkarolina »

Skoro zależy Ci na produktach dobrej jakości to z CAŁEGO serca zachęcam do zapoznania się z ofertą firmy Mommy's Monkey! Firma produkuje nosidla biodrowe z wysokiej jakości materiałów. Takie nosidla są wybawieniem dla świeżo upieczonych rodziców. Jak najbardziej polecam!
Kaśka99

Re: Zakupy porodowe

Post autor: Kaśka99 »

Zanim wybierzesz się na zakupy warto dobrze przemyśleć co będzie Ci potrzebne. Dobrym sposobem jest przygotowanie sobie wcześniej listy, na której spiszesz co trzeba zabrać do szpitala na poród. Znalazłam nawet o tym artykuł, w którym jest to ciekawie opisane - może okaże się pomocny dla którejś z Was ;)
gepś

Re: Zakupy porodowe

Post autor: gepś »

Na poród i wizytę w szpitalu trzeba się z odpowiednim wyprzedzeniem przygotować. Polecam listę dostępną na stronie http://zdrowymbadz.pl/co-zabrac-do-porodu-do-szpitala/ - wszystkie te rzeczy warto ze sobą mieć, dzięki czemu wizyta w szpitalu będzie komfortowa
muśka

Re: Zakupy porodowe

Post autor: muśka »

Czekam, kiedy to ja w końcu będę mogła odwiedzić sklep dla dzieci warszawa targówek , bo na razie jakoś to się nam nie udaje. Jednak jak zawsze, cieszę się czyimś szczęściem i mam nadzieję, że będziecie zadowoleni z tego, że macie maluszka i że nie da Wam w nocy w kość. Z nimi to wiecie, różnie bywa. ;) .
ODPOWIEDZ