Zaparcia - co z tym zrobić?

Różności. Wątek nie tylko o perfumach.
kaśka

Zaparcia - co z tym zrobić?

Post autor: kaśka »

Starsza córka ma teraz nauczanie online i dużo czasu spędza przed komputerem. Pojawiły się bóle kręgosłupa oraz problem z zaparciami. Wszystko to z powodu braku aktywności. Gorzej tak naprawdę, kiedy zaczyna to pojawiać się często u większych dzieciaków, gdyż nie jest to normalny stan. Co radzicie zrobić?
ZdrojkowaŚ

Re: Zaparcia - co z tym zrobić?

Post autor: ZdrojkowaŚ »

Ja próbowałam różnych rzeczy, zarówno medycznych jak i po prostu gdzieś wyczytanych i efekty średnie. Dopiero jak zmieniłam pozycję dzięki Goko podczas wypróżniania to poczułam ulgę. Już się tak nie męczę przy zwykłej kupie. Dla mnie to ogromna zmiana, na plus oczywiście.
wiśnia

Re: Zaparcia - co z tym zrobić?

Post autor: wiśnia »

U dzieci to chyba trzeba zasięgnąć porady pediatry. Ja też sama sobie nie poradziłam i poszłam do lekarza w takiej sytuacji. Teraz już jest ok ale stosuję ProctoLact-M według zaleceń lekarza, akurat ten probiotyk jest wskazany dla takich osób ja czyli z chorobami odbytu a mi się często przytrafią jakieś stany zapalne więc akurat ten probiotyk jest dla mnie idealny
śląska

Re: Zaparcia - co z tym zrobić?

Post autor: śląska »

Tak, zgadzam się z Tobą, w przypadku dzieci zawsze trzeba zasięgnąć porady pediatry. Mogę tylko powiedzieć że kiedy ja miałam podobny problem ze swoim dzieckiem to poza odpowiednim żywieniem stosowałam jeszcze taki proszek xenna balance junior w saszetkach, można go rozpuścić w soku czy herbatce i dzieci bez problemu je wypijają
Mańka

Re: Zaparcia - co z tym zrobić?

Post autor: Mańka »

My na zaparcia u córeczki stosowaliśmy czopki musujące. Powiedziała nam o nich własnie nasza lekarz pediatra. Ja wcześniej jedynie kojarzyłam czopki glicerynowe.
Evaqu bambini są naturalne i bezpieczne, działają szybko i bardzo skutecznie. Nasza mała pozwala je sobie aplikować bez problemu
ODPOWIEDZ