Zmywarka

Różności. Wątek nie tylko o perfumach.
Awatar użytkownika
Pączek
Posty: 88
Rejestracja: 22 sie 2019, 11:30

Zmywarka

Post autor: Pączek »

Zmywarka to moim zdaniem bardzo potrzebne urządzenie, trzeba tylko wiedzieć jak je obsługiwać i jakie środki stosować by dłużej nam posłużyła. Według mnie granulat do zmywarek to bardzo dobry środek by zapobiegać temu by kamień z wody osiadał sie w zmywarce.
dręka

Re: Zmywarka

Post autor: dręka »

też mam zmywarkę, to jest świetna sprawa, ułatwia życie, udaje się szybko ogarnąć górę naczyń, ma zmywarkę Electrolux comfortLift, jej dolny kosz można podnosić wygodnie do góry, to sprawia, że można łatwo i szybko wyjąć i załadować naczynia, kręgosłup jest mi wdzięczny
Mikołaj

Re: Zmywarka

Post autor: Mikołaj »

Jak czyścicie swoje zmywarki? Moja niestety wymaga czyszczenia, ponieważ naczynia wyjmuje brudne. Zapach ze zmywarki, również nie zachęca do tego, by tam naczynia wkładać. Zastanawiam się nad jakąś chemia do zmywarek. Macie jakieś polecan produkty, których działanie jest skuteczne?
dama4

Re: Zmywarka

Post autor: dama4 »

Dobra chemia do zmywarki to podstawa. Właśnie dlatego warto sobie na spokojnie zerknąć tutaj https://sklep.clovin.com.pl/nablyszczac ... ek-1000-ml . Znajdziecie tam bowiem między innymi nabłyszczacz do zmywarki. Rozejrzyjcie się tam na spokojnie. Propozycji jest naprawdę wiele.
ODPOWIEDZ