Perfumy dla teściowej

Szukasz perfum na prezent dla bliskiej osoby? Radzimy, czym kierować się przy zakupie, jak szukać, które zapachy są uniwersalne.
Awatar użytkownika
Romantyczka27
Posty: 10
Rejestracja: 17 sty 2019, 14:40

Perfumy dla teściowej

Post autor: Romantyczka27 »

Teściowa ma 3 dni urodziny i totalnie nie mam pomysłu na prezent :roll: Wczoraj przechodziłam koło drogerii i tak się zaczęłam zastanawiać czy perfum i np. krem o tym samym zapachu to byłby dobry pomysł? Mniej więcej wiem jakich teściowa perfum używa, więc raczej w gust trafię. Ale zastanawiam się czy wypada. Co o tym sądzicie? :?: :?:
Awatar użytkownika
Korkova_12
Posty: 17
Rejestracja: 05 lut 2019, 16:21

Re: Perfumy dla teściowej

Post autor: Korkova_12 »

Jak mówisz o teściowej i perfumach to pierwsze co przychodzi mi do głowy to Armani in Love with you :D
Obrazek
Ale nie wiem, czy do tych perfum znajdziesz jakis krem.

Ja kiedyś dostałam taki zestaw z Diora i chyba jeden miałam Lancome La vie est belle ;-)
Awatar użytkownika
Lucynka
Posty: 14
Rejestracja: 28 sty 2019, 9:53

Re: Perfumy dla teściowej

Post autor: Lucynka »

Według mnie połączenie kremu i perfum o tym samym zapachu to świetny pomysł. Dzięki temu utrwali się zapach samych perfum :) tylko nie wiem co do wyboru... Pamiętaj, aby wziąć pod uwagę temperament teściowej :)
Awatar użytkownika
Marian34
Posty: 3
Rejestracja: 23 kwie 2019, 11:48

Re: Perfumy dla teściowej

Post autor: Marian34 »

Może warto to skonsultować z jakimś bliskim znajomym? To może być dobre rozwiązanie.
Na podstawie własnej biografii można przecież stworzyć nieskończoną liczbę historii. Niekoniecznie prawdziwych...
Awatar użytkownika
Janka
Posty: 18
Rejestracja: 29 sty 2019, 9:16

Re: Perfumy dla teściowej

Post autor: Janka »

A może kup jej perfumy od Caroliny Herrery? Good Girl nie tylko mają wyjątkowy zapach, ale również wspaniale się prezentują. Flakonik wykonany w kształcie obcasa zachwyci chyba każdą kobietę...
Awatar użytkownika
Sopelek
Posty: 39
Rejestracja: 23 sty 2019, 11:39

Re: Perfumy dla teściowej

Post autor: Sopelek »

Janka pisze: ↑23 kwie 2019, 14:49 A może kup jej perfumy od Caroliny Herrery? Good Girl nie tylko mają wyjątkowy zapach, ale również wspaniale się prezentują. Flakonik wykonany w kształcie obcasa zachwyci chyba każdą kobietę...
Zgadzam się z rozmówczynią powyżej. Taka oryginalna forma opakowania perfum jest naprawdę zachwycająca...
Awatar użytkownika
kasia15
Posty: 10
Rejestracja: 07 paź 2019, 21:45

Re: Perfumy dla teściowej

Post autor: kasia15 »

Na imieniny teściowej kupiłam jej w prezencie fajny delikatny perfum a do tego ciekawą książkę pt " Teściowe muszą zniknąć " . Zamówiłam ją przez tą księgarnię tutaj https://www.taniaksiazka.pl/tesciowe-mu ... 69932.html . To zabawny, lekki kryminał, pełen zaskakujących zwrotów akcji.
Awatar użytkownika
julijette
Posty: 1
Rejestracja: 13 sie 2020, 23:14

Re: Perfumy dla teściowej

Post autor: julijette »

Dobre perfumy Armani https://www.e-perfumy.sklep.pl/giorgio- ... c-850.html dla teściowej to jest wystarczający prezent. No chyba że wymagająca teściowa -:)
misiapyśka

Re: Perfumy dla teściowej

Post autor: misiapyśka »

Lucynka pisze: ↑23 kwie 2019, 11:36 Według mnie połączenie kremu i perfum o tym samym zapachu to świetny pomysł. Dzięki temu utrwali się zapach samych perfum :) tylko nie wiem co do wyboru... Pamiętaj, aby wziąć pod uwagę temperament teściowej :)
Tak, to mój sprawdzony zestaw prezentowy :D
-
agencja eventowa Poznań
CódownaSynowa

Re: Perfumy dla teściowej

Post autor: CódownaSynowa »

Ja mojej teściowej ostatnio kupiłam te perfumy: https://www.notino.pl/cacharel/noa-woda ... la-kobiet/
uwielbia je i przyjmie każdą ilość - nawet na zapas :-) Choć w sumie jakby był krem o takim zapachu to pewnie bym też pomyślała o takim dodatku :mrgreen: :mrgreen:
ODPOWIEDZ